Set domeček Nature Smoby a kolečko s kbelíkem od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček My House a kolečka s kbelík setem od francouzských výrobců hraček Smoby a Écoiffier je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Set je složen z kvalitního domečku pro děti a z krásného kolečka pro děti s kbelík setem. Tyto se vzájemně barevně, tak designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Kromě univerzální hračky pro děti je tento set i krásnou dekorací na vaši zahradu či na dvůr.

Domeček Nature Smoby červeno-zelený, 3 okna s 2 žaluziemi a 2 posuvnámi okenicemi s UV filtrem od 2 let

Dětský domeček Smoby Nature má jedinečný design, který si získá přízeň každého dítěte již na první pohled. Má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí. Povrch dětského domečku je opatřen jedinečným UV filtrem, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru spočívá v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybaleno z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domek nezabírá mnoho místa a tak se nemusíte obávat, že by vám doma překážel. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Dětský domeček Nature od Smoby má jedinečnou zásuvnou okenici zářivé oranžové barvy a mřížkované okno, celý domek je laděn do krásné barevné kombinace oranžové, bílé, zelené a červené.

Barvy a design perfektně zapadnou do architektury vaší zahrady či dvora, a stanou se tak pěknou ozdobou. Pro svou nadčasovou jednoduchost a velký vnitřní prostor patří mezi nejoblíbenější domky. Vnitřní půdorys má rozměry 98*111 cm a výška domku je 127 cm. Dvířka do domečku mají rozměry 91 * 42 cm. Poloviční dveře jsou vysoké 49 cm. Dětský domeček Nature má střechu červené barvy s imitací střešní krytiny. Celý domek je dotvořen reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost domku vyrobeného podle všech evropských standardů. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality, která je ověřena během dlouhých let své existence. Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci.

Dětský kolečko Ecoiffier s kbelík setem do písku od 18 měsíců

Souprava obsahuje krásný kolečko, který ladí s barvami domku, a kbelík s nástroji do zahrady, jakými jsou hrabičky, konvička či lopatka. Tyto domek obohatí o možnost starat se o předzahrádku a přinesou ještě větší radost ze hry. Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Écoiffier je známý francouzský výrobce kvalitních hraček pro děti, které se vyznačují odolností a precizním přepracováním.

Požitek ze hry v domku je jedinečný a díky důslednému ergonomickému řešení děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby když pojmenovávají předměty či jednotlivé doplňky domku. Dětský domeček Smoby je - na rozdíl od dřevěných domků - krásné barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost. Domeček pro děti Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu127*110*98 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost12,50 kg / 14,75 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...