Set domeček Nature Smoby červený s 3 okny a 2 žaluziemi a pracovní dílna vozík Cars 3 od 24 měsíců

Popis produktu

Set domeček Nature se zasouvacími okenicemi a pracovní dílna vozík Cars 3 je vynikající set hraček pro všechny děti od 2 let, které touží po kvalitních hračkách do zahrady. Set hraček nabízíme za akční cenu, takže při nákupu výrazně ušetříte. Hračky v setu spolu ladí a společně vytvoří zábavné dětské centrum na každém dvoře a zahradě. Domeček v setu od Smoby se vyznačuje pravým francouzským designem a díky anti UV filtru si zachová krásné a zářivé barvy i po letech používání.

Domeček Nature Smoby červený, 3 okna s 2 žaluziemi a 2 posuvné okenice s UV filtrem

Domeček Nature je oblíbený zahradní domek od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Domek je určen pro všechny děti od 2 let, které se v něm výborně zabaví. Zahradní domeček nabízí dětem 3 okna s 2 žaluziemi a 2 posuvné okenice, kterou si mohou libovolně posouvat, v závislosti na počasí. Kombinace červené, zelené, šedé a bílé na domečku působí přirozeně a navíc zářivé barvy nevyblednou ani po letech používání, díky anti UV filtru. Domeček pro děti je zároveň i vynikající ozdobný prvek do zahrady, vypadá velmi realisticky.

Domek má kvalitní dvojité stěny, je vyroben z prvotřídních plastů pomocí nejmodernější technologie Blow Molding, která domku dodává charakteristické vlastnosti – pevnost a odolnost. Domek je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručí dětem bezpečnost při hraní a jeho plastový povrch je jemný, sametový na dotek. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domku jsou 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek lze používat i v interiéru, je skladný, umožňuje bezproblémovou montáž a demontáž.

Pracovní stůl na kolečkách Auta 3 Smoby se skládacím autíčkem McQueen a 24 doplňků

Dětský pracovní stůl na kolečkách Auta 3 je kvalitně propracovaná hračka, určená pro děti od 3 let, které milují skládání různých součástek na autíčkách. Stolek, včetně všech doplňků a autíčka McQueen, je vyroben z kvalitních a odolných materiálů, které vašemu malému neposedovi dlouho vydrží. Pracovní stolek je vyhotoven v atraktivní černo-červené barevné kombinaci. Stolek pro děti stojí na kolečkách, takže děti si ho mohou po pokojíčku volně přesouvat, ale i přesto je stolek pevný a stabilní. Malý kutil tak může bezstarostně pracovat na svých výtvorech a údržbě autíčka. Mezi kolečky se ve spodní části nachází polička na odkládání jiných hraček nebo nářadí. Pracovní plocha stolku je prostorná a malí mechanici mají dostatek prostoru na práci s nářadím.

Rozměry balení dětského stolku jsou 34*53*14 cm. Součástí balení je kromě stolku a autíčka až 24 doplňků. Dětský pracovní stůl na kolečkách Auta 3 je moderní hračka od francouzského výrobce Smoby, který je garancí nejvyšších evropských standardů. Dítě si může hrát s autíčkem, starat se o jeho údržbu a učit se tak novým poznatkům ze světa aut. Přitom získává velmi důležité motorické schopnosti a cit pro manuální práci, která je v pozdějším věku důležitá. S nářadím může zapojit svou fantazii a užít si tak dlouhé hodiny zábavy.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost12,50 kg / 14,75 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.