Set domeček Nature Smoby a skluzavka Toboggan XS s délkou 90 cm od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátního domku Nature s UV filtrem a skluzavky Toboggan XS pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech zelené a červené barvy. Set je složen z krásného domku Nature s UV filtrem a skluzavky Toboggan XS. Tyto se vzájemně barevně, tak designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Dětský domeček Nature Smoby s UV filtrem od 2 let

Dětský domeček Smoby Nature má jedinečný design, který si získá přízeň každého dítěte již na první pohled. Má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí. Povrch dětského domečku je opatřen jedinečným UV filtrem, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru spočívá v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybaleno z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domek nezabírá mnoho místa a tak se nemusíte obávat, že by vám doma překážel. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám.

Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Dětský domeček Nature od Smoby má jedinečnou zásuvnou okenici zářivé oranžové barvy a mřížkované okno, celý domek je laděn do krásné barevné kombinace oranžové, bílé, zelené a červené. Barvy a design perfektně zapadnou do architektury vaší zahrady či dvora, a stanou se tak pěknou ozdobou. Pro svou nadčasovou jednoduchost a velký vnitřní prostor patří mezi nejoblíbenější domky. Vnitřní půdorys má rozměry 98*111 cm a výška domku je 127 cm. Dvířka do domečku mají rozměry 91*42 cm. Poloviční dveře jsou vysoké 49 cm. Dětský domeček Nature má střechu červené barvy s imitací střešní krytiny. Celý domek je dotvořen reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost domku vyrobeného podle všech európskehych standardů.

Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Domečky pro děti Smoby patří díky své vysoké odolnosti a kvalitě k nejkvalitnějším na trhu. Požitek ze hry v domku je jedinečný a díky důslednému ergonomickému řešení děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby když pojmenovávají předměty či jednotlivé doplňky domku. Dětský domeček Smoby je - na rozdíl od dřevěných domků - krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost. Domeček pro děti Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti.

Dětská skluzavka Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm od 24 měsíců

Součástí soupravy je i dětská skluzavka Toboggan XS, která patří mezi nejoblíbenější produkty z dětských skluzavek na trhu. Má 90 cm dlouhou plochu na klouzání a zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého podklouznutí. Má nosnost 20 kg. Skluzavka pro děti Smoby Toboggan XS je skvělou volbou pro vaše ratolesti. Skluzavka má ergonomicky tvarovanou plochu na klouzání, a možnost napojení na vodu, což se dá využít hlavně v letních měsících, kdy se vaše děti mohou sklouznout rovnou do bazénu a tak mají děti na zahradě svůj vlastní soukromý tobogán. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá poskládat a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Skluzavka je 125 cm dlouhá a 50 cm široká. Šířka plochy na klouzání je 38 cm.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set krásného domku Nature s UV filtrem a skluzavky Toboggan XS potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu127*110*98 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost12,50 kg / 14,75 kg
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné