Set domeček Medvídek Pú Smoby se skluzavkou a odrážedlo Medvídek Pú Auto 2v1 od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátního domečku Medvídek Pú se skluzavkou a houpačkou a odrážedla a chodítka Medvídek Pú Auto 2v1 pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech zelené, hnědé a červené barvy. Set je složen z kvalitního domečku Medvídek Pú se skluzavkou a houpačkou a z krásného odrážedla a chodítka Medvídek Pú Auto 2v1. Tyto se vzájemně barevně, jakož i designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Smoby domek Medvídek Pú s klouzačkou a houpačkou od 24 měsíců

Smoby domeček pro děti Disney Medvídek Pú horáreň se skluzavkou a houpačkou je krásný béžovo-zeleno-hnědý patrový domek. Ze zvýšeného patra se dá po skluzavce uklouznout dolů. Když se odpojí skluzavka, do domku se vchází po žebříku. Jelikož výška prvního patra je jen 45 cm, zvládnou to děti již od 2 let. Celý domek má dvojité stěny, což zaručuje stabilitu a pevnost. Je zdoben krásnými obrázky Medvídka Pú s motýlky a veverkou. Díky anti UV filtru barvy domku nevyblednou od slunce a udrží si barvu po dlouhou dobu. Dětský domeček bude ozdobou zahrady či dvora a děti stráví hrou v dětském domku dlouhé hodiny. Okenice jsou snadno otevíratelné a uzavíratelné. Pod domkem je prostor pro vytvoření bunkru a skrýše. Houpačka se dá postupně rozebrat, až zůstane jen deska na houpání pro starší děti. Celý domek je doladěn oranžovou skluzavkou a podlahou, čím se celkový dojem oživí a zpestří. Výška domku je 163 cm, jeho šířka je 160 cm se skluzavkou, a délka s konstrukcí 220 cm. Šířka houpačky je 109 cm. Výška stupínku vedle houpačky je 28 cm a šířka 24 cm.

Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé.

Smoby dětské odrážedlo Medvídek Pů od 10 měsíců

Smoby odrážedlo pro děti s motivem pohádky Medvídek Pů je krásné žluto-červené odrážadlo- autíčko, vhodné pro děti od 10 měsíců. Jeho výhodou je to, že roste spolu s vaším dítětem. Používá jej od 10 měsíců, kdy dítě začíná chodit a dělat své první kroky. Opírá se o zadní opěrku, a postupně nabývá jistotu. Sedadlo je ergonomicky tvarované, díky čemuž se dítě ani po delší jízdě neunaví. Dítě ve svých 12 měsících samostatně sedá na autíčko a pomocí nožiček se odráží a posouvá dopředu. Pod sedadlem autíčka je praktický úložný prostor. Smoby dětské odrážedlo je skvělou pomůckou při motorickém a pohybovém vývoji vašeho dítěte. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů. Výška sedla od země je 21 cm, šířka sedáku je 17 cm a výška rukojeti od země je 40 cm.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set domku Medvídek Pú se skluzavkou a houpačkou a odrážedla a chodítka Medvídek Pú Auto 2v1 potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu220*160*163 cm
Celková výška163 cm
Rozměry balení180*40*117 cm
Celková délka220 cm
Délka šmýkacej plochy70 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost44,6 kg / 49,2 kg
Nosnost50 kg/25 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...