Set domeček Máša a medvěd Pretty Smoby a stůl Zahradník De Jardinage 2v1 s plotem od 24 měsíců

Popis produktu

V jedinečném setu hraček od francouzského výrobce Smoby najdete dětský domeček na zahradu se zasouvací okenicí s oblíbeným pohádkovým motivem Máša a medvěd Pretty a dětský stůl Zahradník 2v1 s plotem. Domeček pro děti a dětský zahradnický stolek vytvářejí spolu dokonalé a maximálně zábavní centrum na hraní, které se hodí na dvůr nebo do zahrady a děti si tak mohou užít teplé dny venku. Hračky v příjemných barevných odstínech se vzájemně barevně, jakož i designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové dětské hrací centrum. Stůl Zahradník 2v1 a domeček Máša a medvěd Pretty udělají radost holčičkám a chlapcům od 2 let. Koupí setu 2 kvalitních hraček darujete dětem dvojnásobnou radost a vás potěší výhodná cena setu.

Dětský domeček Máša a medvěd Pretty Smoby se zasouvací okenicí od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný pohádkový domeček do zahrady pro všechny dívky a chlapce od 2 let, ale rády si v něm zahrají a větší děti. Zahradní domeček má originální design, který byl inspirován nejnovějšími trendy v architektuře. Bílo-žlutá barva stěn domečku s hnědými detaily se krásně hodí do každé zahrady nebo dvora. Celý dětský domeček je laděn v příjemných přírodních odstínech. Rozměry dětského zahradního domečku jsou 127*98*111 cm, jeho celková výška je 127 cm. Stěny domečku jsou dotvořeny reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Díky hmotnosti více než 12 kg stojí stabilně na zemi a díky dvojitým plastovým stěnám odolává vlivům počasí.

Domeček Smoby má jedinečnou vlastnost: obsahuje anti UV filtr, který chrání plastový materiál před škodlivými účinky slunečního záření. Barvy jsou proto zářivé a vypadají jako nové dlouhá léta. Domeček pro děti Máša a medvěd sestavíte i rozložíte velmi jednoduchým způsobem. Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Zahradní domeček pro děti má jedinečnou zasouvatelnou okenici na okénku v hnědé barvě. Dvířka do domečku mají rozměry 91*42 cm. Poloviční dveře jsou vysoké 49 cm. Dětský domeček Pretty má střechu hnědé barvy s imitací střešní krytiny. Při hře s domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Hra v domečku podněcuje fantazii dětí.

Dětský stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby s plotem a 15 doplňků od 24 měsíců

Dětský stůl De Jardinage od výrobce Smoby je nádherný stolek pro malé zahradníky. S rozměry 69*69*70 cm je to ideální hračka pro holčičky a chlapce na hry venku. Součástí této outdoorové hračky je 5 květináčů v zářivých barvách, do kterých si děti mohou zasadit své květiny. Starat se o ně budou pomocí hrabiček, lopatky a konvičky, které také patří k zahradnické výbavě. Kromě toho je v balení i kbelík, 2 kroužky na květináče, které se zavěsí na plot stolku a 4 plastové hůlky, které se dají zapíchnout do květináčů. Celkem obsahuje zahradní stůl De Jardinage 15 doplňků. Děti milují hry na různá povolání, protože se tak přibližují světu dospělých. Při hře na zahradníky si děti rozvíjejí kreativitu a fantazii, posilují jemnou motoriku.

Dětský stolek pro zahradníky je uprostřed rozdělen plotem zelené barvy, na který se dají pověsit květináče nebo zahradnické nářadí. Jedna strana stolu pro zahradníky je hluboká, dá se do ní nasypat zemina a zasadit květinky. Z druhé strany stolku jsou otvory na květináče a kbelík. Tam si děti mohou připravovat rostlinky před zasazením. Celý stůl je laděn v krásné zelené a červené barvě, výborně zapadne do každé zahrady nebo na dvůr či terasu. Stojí na 4 pevných plastových nohách, proto je velmi odolný a stabilní. Stůl navíc obsahuje speciální anti UV filtr, který zajistí, že jeho barvy zůstanou krásně zářivé dlouhá léta. Chrání plast na stolku před škodlivými účinky slunečního záření.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády. Set kvalitních hraček, domek Máša a medvěd Pretty a stolek Zahradník De Jardinage 2v1, potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu127*111*98 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost12,50 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...