Set domeček Máša a medvěd Pretty Smoby se zasouvací okenicí a sportovní set 7 her od 24 měsíců

Popis produktu

Set 2 hraček Smoby plastového domečku se zasouvací okenicí Máša a medvěd Pretty a Écoiffier sportovní soupravy 7 her z dílny francouzských výrobců Smoby a Écoiffier jsou úžasné hračky na zahradu či dvůr pro všechny děti od 2 let. Hračky se barevně, designově a funkčně krásně doplňují. Set her Jardin&Saisons spolu se zahradním domečkem posouvá hranice dětské fantazie a vytváří široký prostor pro další hry a aktivity dětí. Hračky francouzských značek Smoby a Écoiffier spojují moderní design, příjemné barvy a oblé tvary, které jsou zárukou bezpečné hry dětí. Domeček na hraní Máša a medvěd a sportovní set 7 her jsou hračky, které poskytují dětem množství podnětů pro hraní a děti si mohou naplno užívat radost ze hry. Koupí Smoby domečku se zasouvací okenicí Máša a medvěd Pretty a Écoiffier dětského setu 7 her uděláte dětem dvojnásobnou radost a vás potěší příjemná cena.

Dětský domeček Máša a medvěd Pretty Smoby se zasouvací okenicí od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný pohádkový domeček do zahrady pro všechny děti. Je vhodný na hraní pro kluky i holky od 2 let. Děti si s ním však zahrají i ve vyšším věku. Bílo-žlutá barva stěn domečku s hnědými detaily se krásně hodí do každé zahrady nebo na dvora. Celý dětský domeček je laděn v příjemných přírodních odstínech. Rozměry dětského zahradního domečku jsou 127*98*111 cm, jeho celková výška je 127 cm. Dvířka do domečku mají rozměry 91*42 cm. Poloviční dveře jsou vysoké 49 cm. Stěny domečku jsou dotvořeny reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Díky hmotnosti více než 12 kg stojí stabilně na zemi a díky dvojitým plastovým stěnám odolává vlivům počasí.

Domeček Smoby má jedinečnou vlastnost: obsahuje anti UV filtr, který chrání plastový materiál před škodlivými účinky slunečního záření. Barvy jsou proto zářivé a vypadají jako nové dlouhá léta. Pohádka Máša a medvěd, kterou byl inspirován tento zahradní domeček, je dnes velmi oblíbená mezi dětmi na celém světě. Domeček pro děti Máša a medvěd se dá sestavit i rozložit velmi jednoduchým způsobem. Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Zahradní domeček pro děti má jedinečnou zasouvatelnou okenici na okénku v hnědé barvě. Dětský domeček Pretty má střechu hnědé barvy s imitací střešní krytiny. Při hře s domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé.

Sportovní set 7 her Jardin&Saisons Écoiffier

Écoiffier souprava sportovních her Jardin&Saisons je krásná a zábavná hračka vhodná pro dívky a chlapce od 3 let. Set her v sobě zahrnuje klasické hry kuželky, rybičky, golf, pólo, míčky a talíř na házení. Tato dětská souprava sportovních her se dá velmi dobře využít venku, ale i uvnitř. Děti si s ní tedy mohou krátit čas během letních slunečných dnů, ale i během chladných deštivých večerů. Hračky jsou vyrobeny z plastu, jsou lehké, ale odolné, ze zdravotně nezávadných barev, takže vydrží dlouhá léta. Manipulací s hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika a pohybové dovednosti dětí. Také se děti učí dodržovat pravidla, učí se spolupracovat i soutěžit.

Smoby a Écoiffier přinášejí do světa dětí moderní francouzský design, kvalitu a radost ze hry. Zaoblené hrany a kvalitní plast jsou zárukou bezpečnosti. Značka Smoby získala certifikát kvality. Kombinace kvality a designu zaručuje dlouhodobou radost ze hry s hračkami Smoby a Écoiffier. Hračky Smoby a Écoiffier jsou vyrobeny v Evropě a jsou tou nejlepší volbou pro vaše dítě. Smoby domeček Máša a medvěd a set sportovních her Jardin&Saisons tvoří spolu skvělé hrací centrum a umožňují dětem trávit více času venku, na čerstvém vzduchu. Darujte svým dětem nezapomenutelné zážitky ze hry v zahradním domečku a dětským setem 7 her.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu127*111*98 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost12,50 kg
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné