Set domeček Máša a medvěd Smoby s květináčem a kolečko set se zahradnickým nářadím od 24 měsíců

Popis produktu

Tento úžasný set hraček v sobě zahrnuje krásný pohádkový domeček Smoby Máša a medvěd a kolečko s kbelíkem do písku Écoiffier. Obě hračky pocházejí od kvalitních francouzských výrobců Smoby a Écoiffier. Domeček Máša a medvěd nesmí chybět ani u vás. Pohádka Máša a medvěd je milována dětmi na celém světě. Výborně podněcuje dětskou fantazii a učí děti o přátelství a morálních hodnotách. K domečku se dokonale hodí kolečko s nástroji na hru v písku. Domeček se díky kompaktní velikosti vejde nejen na každý dvůr nebo zahradu, ale i do dětského pokoje. Pro rodiče je tento set neodolatelný, protože přichází ve velmi výhodné ceně. Získáváte v něm 2 hračky najednou a ještě k tomu i ušetříte.

Pohádkový domeček Máša a medvěd Smoby s květináči od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný zahradní domeček s pohádkovým motivem. Nabízí dětem fantastický prostor na hraní a díky kompaktní velikosti se snadno vejde i do většího dětského pokoje. Domeček Smoby je vhodný pro děti již od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Velmi užitečnou vlastností domečku je anti UV filtr, který zaručí, že barvy na domku zůstanou dlouhá léta zářivé a krásné jako v první den od rozbalení. Domeček má bílá otevírací dvířka a pod 2 okny se nacházejí květináče. Do nich si dětičky mohou posadit vlastní kytičky nebo si je mohou vyzdobit jiným způsobem.

Stěny domečku jsou pevné a stabilní, hra v domku je maximálně bezpečná. Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Otevřená okna zajistí přísun čerstvého vzduchu. Výška domečku je 127 cm a půdorys má rozměry 109*112 cm. Při hře se zahradním domkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Které děťátko by nechtělo mít vlastní domeček, kde si může hrát dlouhé hodiny se svými kamarády?

Dětské kolečko Picnic Écoifiier s kbelíkem, lopatkou, hráběmi a konví 5 ks od 18 měsíců

Écoiffier kolečko Picnic pro děti se setem do písku je krásná barevná hračka pro děti. Kolečko pro děti je vyrobeno z velmi kvalitního a odolného plastu, což mu zaručuje dlouholetou spolehlivost. Set do písku pro děti se skládá z kbelíku s motivem zeleniny, lopatky a hrabiček s dlouhou rukojetí a konví na zalévání. Kolečko a set je využitelný hlavně při hrách v písku nebo u vody. Dětské kolečko je krásné zeleno-červené barvy. Je velmi lehké a proto je vhodné i pro nejmenší dětičky. Set je vhodný pro děti od 18 měsíců. Rozměry dětského kolečka jsou 66*28*28 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Écoiffier je další kvalitní výrobce z Francie. Hračky Smoby a Écoiffier splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Vytvořte vašim dětem doma prostředí na jedinečné hry, které rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu. Zakupte jim nádherný pohádkový domeček Máša a medvěd spolu s kolečkem a nástroji na zábavné hry v písku.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení95*30*109 cm
Celková délka112 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost16,50 kg
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné