Set domeček Máša a medvěd Smoby s květináčem a houpačka na zavěšení 2v1 se zábranou od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček obsahuje nádherný pohádkový domeček Smoby Máša a medvěd a houpačku na zavěšení Bebe. Výborně se doplňují, houpačka se dá zavěsit na strom hned vedle domečku. Na dvoře nebo v zahradě si tak snadno vytvoříte jedinečné centrum na hraní a sport. Hračky pocházejí od kvalitního francouzského výrobce Smoby, který dbá na vysokou kvalitu a originalitu svých výrobků. Domeček jako z pohádky Máša a medvěd nesmí chybět ani u vás. Pohádka Máša a medvěd je milována dětmi na celém světě. Výborně podněcuje dětskou fantazii a učí děti o přátelství a morálních hodnotách. K domečku se dokonale hodí houpačka s odpojitelnou zábranou. Pro rodiče je cena tohoto setu opravdu neodolatelná. Získáte v něm 2 hračky najednou a ještě i ušetříte.

Pohádkový domeček Máša a medvěd Smoby s květináči od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný zahradní domeček s pohádkovým motivem. Nabízí dětem fantastický prostor na hraní a díky kompaktní velikosti se snadno vejde i do většího dětského pokoje. Domeček Smoby je vhodný pro děti již od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Velmi užitečnou vlastností domečku je anti UV filtr, který zaručí, že barvy na domku zůstanou dlouhá léta zářivé a krásné jako v první den od rozbalení. Domeček má bílá otevírací dvířka a pod 2 okny se nacházejí květináče. Do nich si dětičky mohou posadit vlastní kytičky nebo si je mohou vyzdobit jiným způsobem.

Stěny domečku jsou pevné a stabilní, hra v domku je maximálně bezpečná. Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Otevřená okna zajistí přísun čerstvého vzduchu. Výška domečku je 127 cm a půdorys má rozměry 109*112 cm. Při hře se zahradním domkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Které děťátko by nechtělo mít vlastní domeček, kde si může hrát dlouhé hodiny se svými kamarády?

Plastová houpačka na zavěšení BeBe 2v1 Smoby se zábranou od 18 měsíců

Smoby plastová houpačka na zavěšení BeBe se zábranou je vhodná pro děti od 18 měsíců. Tato praktická houpačka má bezpečnostní zábranu, která je robustní a přitom příjemná na dotek, a dokonale chrání dítě usazené v houpačce. Později se dá zábrana odstranit a vzniká tak otevřená houpačka pro větší děti. Díky ergonomickému tvaru se dítěti v houpačce skvěle sedí. Lano houpačky pro děti je dostatečně silné na pohodlné a bezpečné držení se během houpání. Rozměry dětské houpačky jsou 39*29*40 cm.

Smoby je známý francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Vytvořte vašim dětem doma to nejzábavnější hrací centrum v domě nebo na dvoře a zajistěte jim dlouhé hodiny plné vzrušující zábavy s tímto jedinečným setem hraček Smoby.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení95*30*109 cm
Celková délka112 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost16,50 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...