Set domeček Maison Neo Floralie Smoby a kolečko s kbelík setem od 3 let

Popis produktu

Set unikátního domečku Maison Neo Floralie a kolečka s kbelík setem pro děti od francouzských výrobců hraček Smoby a Écoiffier je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou provedeny v příjemných odstínech zelené a červené barvy. Set je složen z kvalitního domečku Maison Neo Floralie a z krásného kolečka s kbelík setem pro děti. Tyto se vzájemně jak barevně, tak designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby a Écoiffier charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Dětský domeček Maison Neo Floralie Smoby s UV filtrem od 2 let

Domeček je proveden v krásné barevné kombinaci zelené, šedé, červené a bílé barvy. Barvy perfektně zapadnou do architektury vaší zahrady či dvora, a stanou se tak pěknou ozdobou. Má nadčasový tvar, jakož i prostorný vnitřní prostor, díky čemuž patří mezi nejoblíbenější domečky. Vnitřní půdorys má rozměry 185*109 cm a jeho výška je 148 cm. Dětský domeček Maison Neo Floralie Zahradník má střechu šedé barvy s imitací střešní krytiny. Celý domek je dotvořen reliéfem připomínající stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost domku vyrobeného podle evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence. Hra v dětském domečku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Dětský domeček Floralie obsahuje i květináče po bocích domečku, do kterých si děti zasadí květinky, zalévají je a pozorují, jak rostou. Výška otvoru dveří je 100 cm, šířka 36 cm. Délka polovičních dveří je 49 cm.

Jedinečným prvkem domečku je i zvonek na dveřích a poloviční dveře. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domečku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzí v dětech představivost a scénky z pohádek. Domeček pro děti bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domeček je splněným snem pro všechny děti. Výrobce dětských hraček Smoby je zárukou francouzské kvality evropských standardů a pevných a odolných materialů.

Dětské kolečko Picnic Écoiffier s kbelík setem Hrad do písku od 18 měsíců

Écoiffier dětské kolečko Picnic je krásné červeno-zelený plastové kolečko. Je vyrobeno z příjemného plastového materiálu, s na dotek příjemnými rukojeťmi. Má dvě kolečka, díky nimž je stabilní, a dítě snadněji udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnost, takže dítě nemá problém udržet kolečko pod kontrolou. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoli jiného. Rozměry jsou 31,5*30*31,5 cm. Écoiffier set do písku pro děti obsahuje celkem 6 kusů nářadí do písku. Je to kbelík červené barvy ve tvaru hradu, modré sítko, zelené hrabičky a lopatka, žlutá konvička a červená bábovička ve tvaru hradu. Set do písku má kompaktní balení, které se jednoduše a prakticky přenáší. Dětský set do písku je vhodný pro děti od 18 měsíců. Rozměry setu jsou 20*18,5 40 cm. Dítě si díky setu může postavit na pláži nebo na dětském pískovišti svůj vlastní hrad pomocí nářadí.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a jedinečnosti, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády. Écoiffier je známý francouzský výrobce dětských hraček a je zárukou vysoké kvality. Tento set domečku Maison Neo Floralie a kolečka s kbelík setem pro děti potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu185*109*148 cm
Celková výška148 cm
Rozměry balení144*40*87 cm
Celková délka185 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost28,25 kg / 31,85 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné