Set domeček pro kočičku se zvukem Cat's House Veterinary Smoby a veterinární kufřík s kočičkou se 4 zvuky – ideální pro 2 děti

Popis produktu

Domeček pro kočičku se zvukem Cat's House Veterinary a veterinární kufřík s plyšovou kočičkou je skvělý způsob, jak potěšit děti již od 3 let. Nadčasový set hraček nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky Smoby barevně i designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi sourozenci. Naučí se starat o plyšové kočičky, zahrají si na veterináře, přičemž využijí lékařské doplňky na péči o zvířátka. S hračkami Smoby se hravým způsobem přibližují světu dospělých, rozvíjejí si jemnou motoriku, logické myšlení a fantazii.

Domeček pro kočičku Cat's House Veterinary Smoby elektronický se zvuky a skluzavka s houpačkou a 6 doplňků

Domeček pro kočičku od francouzského Smoby si získá všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Pestrobarevný domeček s 2 patry v sobě skrývá praktickou houpačku, přenosný box, herní zónu se zavěšenou myškou, prostor na krmení a skluzavku, na jejímž konci se nachází odrážecí rampa. Z ní skočí po stisknutí tlačítka kočička rovnou k zavěšené myšce, za kterou se pokusí zachytit s tlapkou. V 6dílné sadě doplňků se nachází kartáč na česání zvířátka, se kterým se děti zahrají na kočičí kadeřníky, nastavitelné zrcátko, které se dá připnout k domku, lopatka, kočičí trus a miska na krmení s granulemi – kočička vydává zvuk, jakmile se k ní přiblíží.

Plyšová kočička se zvuky tak nabídne dětem ještě realističtější zážitky při péči o domácího mazlíčka! Naučí se o ni starat, krmit ji, česat ji, houpat ji, spouštět ji po skluzavce, uklízet po ní a díky přenosnému boxu si ji může brát s sebou na návštěvy a výlety, přičemž ji na konci dne nezapomene uložit ke spánku. Originální domeček s elektronickou kočičkou představuje vynikající dárek pro děti, které touží mít doma své vlastní zvířátko.

Veterinární kufřík Veterinary Case Smoby s plyšovou kočičkou se 4 zvuky a 10 doplňků pro zvířátka

Veterinární kufřík z dílny francouzských designérů Smoby potěší všechny děti od 3 let, které se touží stát veterináři. 10dílná sada doplňků v sobě skrývá vše, co budou chlapci a děvčátka potřebovat při péči o domácí mazlíčky – stetoskop, nůžky, teploměr, stříkačku, sirup, šampon, náramek, misku na krmení a kartičky s informacemi. Součástí domečku je i plyšová kočička, která dokáže vydávat až 4 druhy zvuků, takže děti zažijí ještě realističtější zážitek při hře na povolání veterináře. Kočička se dá přenášet spolu s kufříkem, který lze snadno přeměnit na přenosný box s praktickými otvory, přes které se může kočička dívat ven.

Plyšové zvířátko se do boxu dostane přes dvířka, ve kterých je designový otvor ve tvaru kočičky. Originální kufřík s kočičkou je perfektní volbou pro všechny děti, které touží po vlastním zvířátku. Při hře na veterináře si rozvíjejí fantazii a představivost, jemnou motoriku, napodobují dospělé a učí se, jak se používají různé lékařské pomůcky. Získají nového plyšového kamaráda, o kterého se budou starat a který s nimi vydrží dlouhá léta. Šedá kočička funguje na 3 baterie typu LR44, které jsou součástí balení (testovací).

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem perfektní hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*44*57 cm
Celková výška57 cm
Rozměry balení50*15*66 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,7 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Barvazelená
Vhodné pro panenku36 - 42 cm
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.