Set domeček Jolie Smoby modrý s 3 okny a 2 žaluziemi a motorová pila s vrtačkou Bob The Builder od 24 mes

Popis produktu

Set hraček domeček Jolie a motorová pila s vrtačkou Bob The Builder je moderní a originální set hraček pro chlapce i dívky od 2 let. Set hraček za akční cenu potěší nejen rodiče, kteří ušetří, ale i děti svou vysokou kvalitou a množstvím zábavných doplňků. Hračky v setu od Smoby spolu ladí a společně vytvoří zábavné dětské centrum. Domeček v setu od Smoby se vyznačuje pravým francouzským designem a díky anti UV filtru si zachová krásné a zářivé barvy i po letech používání.

Domeček Jolie Smoby modro-šedý s 3 okny a 2 žaluziemi s UV filtrem od 2 let

Domeček Jolie je originální zahradní domek od renomovaného francouzského výrobce Smoby. V domku si výborně zahrají všechny děti od 2 let. Moderní domeček nabízí dětem dostatek prostoru na hry a přes 3 okna s 2 žaluziemi proudí do domečku dostatek slunečního světla a čerstvý vzduch. Nádherná kombinace modré, zelené, šedé a bílé barvy působí na domečku nadčasově a barvy nevyblednou ani po letech používání, díky anti UV filtru. Domeček působí velmi realisticky a zapadne do každé zahrady a dvora.

Domeček má kvalitní dvojité stěny, je vyroben z prvotřídních plastů pomocí nejmodernější technologie Blow Molding, která domku dodává charakteristické vlastnosti – pevnost a odolnost. Domeček je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručují dětem bezpečnou hru a jeho plastový povrch je jemný, sametový na dotek. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domku jsou 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek lze používat i v interiéru, je skladný, umožňuje rychlé sestavení i rozložení.

Motorová pila Bořek stavitel Smoby elektronická s pohyblivým řetězem

Dětská motorová pila Bořek stavitel od Smoby je pěkná elektronická hračka pro malé opraváře s realistickým designem. Elektronická motorová pila pro chlapce s motivem pohádky Bořek stavitel vydává zvuky jako opravdová pila, proto se chlapci cítí, jako kdyby si hráli s reálným nástrojem. Je maximálně bezpečná, vyrobená z kvalitního materiálu, se sametově jemným povrchem. Chlapecká elektronická hračka je vhodná již od 3 let. Dětská pila je úžasná hračka, se kterou se malí chlapci zabaví dlouhé hodiny. Mohou se hodně naučit o tom, jak se používají pracovní nástroje a co všechno je potřeba na různé opravy.

Vrtačka Bořek Stavitel Smoby mechanická s 3 nástavci a 2 rotacemi

Dětská mechanická vrtačka Bořek stavitel od Smoby je pěkná hračka pro malé opraváře s realistickým designem. Vrtačka pro chlapce přichází v balení s 3 nástavci a točí se dvěma různými způsoby pro ještě realističtější a zábavnější hru na opraváře. Je maximálně bezpečná, vyrobená z kvalitního materiálu, se sametově jemným povrchem. Chlapecká hračka je vhodná již od 3 let. Dětská vrtačka s motivem oblíbené pohádky Bořek stavitel je úžasná hračka, se kterou se malí chlapci zabaví dlouhé hodiny. Mohou se hodně naučit o tom, jak se používají pracovní nástroje a co všechno je potřeba na různé opravy. Vrtačka je provedena v pestrých barvách oranžové, modré a šedé a chybět nesmí ani portrét samotného Bořka stavitele.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost12,50 kg / 14,75 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...