Set domeček My Neo House DeLuxe Smoby se zvonkem a zadním vchodem a šlapací traktor Farmer XL s přívěsem od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček od Smoby dětský domeček My House a krásný červený šlapací traktor Farmer XL, to je skvělá kombinaci hraček pro děti vhodná již od 24 měsíců. Děti milují hru v dětském domku i jízdu s dětským šlapacím traktorem. Udělejte vašim ratolestem dvojitou radost pořízením setu hraček za zvýhodněnou cenu než při koupi separátních hraček. Potěšíte tím nejen děti, ale i vaši peněženku. Domek spolu s traktorem na řetězový pohonem jsou zaručenou zábavou během dlouhých let. Tyto kvalitní francouzské výrobky jsou zárukou odolnosti a kvality.

Domeček My Neo House DeLuxe Smoby s piknik stolkem, zadním vchodem a zvonkem od 24 měsíců

Dětský domeček My Neo House DeLuxe z dílny předních francouzských designérů Smoby potěší všechny děti od 2 let i s originálním piknikovým stolkem a elektronickým zvonkem, s nimiž zažijí ještě lepší zábavu. Mohou se těšit na poloviční dvířka s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a originální 2 kulatá okénka, s nimiž bude pobyt v domku příjemný i během horkých letních dnů. Realistický povrch domku připomíná reliéf z kamene a dřeva, přičemž ho zdobí i pěkný obrázek ptáčků. Jeho využití je celoroční – v exteriéru i interiéru. Domek disponuje i zadním vchodem, takže jím budou děti bez starostí procházet.

Díky elektronickému zvonku ohlásí kamarádi a sourozenci svůj příchod a po hře si mohou odpočinout u venkovního piknikovém stolku s 2 lavicemi, který využijí i na hraní, kreslení nebo u něj najedí. Domek je nadčasový – v budoucnu k němu můžete snadno dokoupit další doplňky a výbavu, jejichž nabídku naleznete při vytváření objednávky v košíku. Při výrobě se použil výhradně odolný plastový materiál, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Povrch domku je chráněn anti UV filtrem, takže si zachová své krásné barvy i po dlouhé době. Domek má pevné a stabilní plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry produktu jsou 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm.

Traktor na šlapání Farmer XL Smoby s přívěsem červený

Dětský traktor Farmer XL na šlapání s pedály je originálním traktorem pro děti s vlečkou a otevíratelnou kapotou. Velikostí je větších rozměrů než kterýkoliv jiný traktor. Je vhodný pro děti od 3 do 8 let. Traktor pro děti Farmer XL je proveden v barevné kombinaci červené, šedé a černé barvy s černými pevnými koly a červenou vlečkou. Dětský traktor má pevné sedadlo, které lze polohovat dopředu a dozadu, a otáčející se volant. Výška sedáku je 37 cm od země. Díky odpojitelné vlečce si dítě může vozit písek, kameny a jiné předměty. Všechny prvky zaručují dítěti dlouhé hodiny strávené hrou venku na čerstvém vzduchu. Kapota traktoru je otevíratelná, což traktoru přidává na realistickém designu. Traktor pro děti má nosnost 30 kg.

pevnou konstrukci vyrobenou z odolných plastových materiálů. Se svou délkou 136 cm je to skvělá velká hračka pro každého chlapce, se kterou zažije množství zábavy. Šířka traktoru je 45 cm a je vysoký od země 56 cm. Snadno se na něm pedál a jeho pohon je na řetěz, tak jako kolo. Kola se ovládají pomocí volantu. Výhodou traktoru pro děti je to, že podporuje fyzický rozvoj dítěte, posiluje jeho nohy a celé tělo. Rozvíjí celkovou fyzickou zručnost dítěte, a v neposlední řadě stráví dlouhé hodiny hrou venku. Dětský šlapací traktor s vyklápěcí kapotou je hračka snů pro každého chlapce.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu135*115*120 cm
Celková výška135 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Na bateriiAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost23,40 kg
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné