Set domeček My Neo House DeLuxe Smoby se zvonkem, skluzavka Toboggan XL s délkou 2,3 m, semafor a silniční kužely od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček v sobě zahrnuje jedinečný domeček My House s elektronickým zvonkem a skluzavku Toboggan XL od výrobce Smoby. Další úžasnou součástí setu hraček je dopravní hřiště BIG, které obsahuje silniční kužely a semafor. V této úžasné cenově výhodné nabídce získáváte až 5 hraček najednou od kvalitních evropských výrobců. Děti se z nich budou těšit dlouhá léta a vy přitom ušetříte. Domeček se výborně doplňuje se skluzavkou i s dopravním hřištěm. Dětem nabízejí široké spektrum her, které jim pomohou s mentálním i fyzickým vývinem.

Dopravní hřiště BIG děti krásné využijí při hrách s prolézačkou, skluzavkou nebo domečkem. Značkou STOP označí zákaz vstupu, parkování pro autíčka označí značkou parkoviště, určí si přechod pro chodce, hlavní cestu a semaforem značí, kdy je průjezd povolen a kdy má návštěvník zastavit. Pro vytvoření zábran jim poslouží silniční kužely. Dopravní hřiště je vynikající prostředek na rozvoj dětské fantazie a na vylepšení každé hry.

Domeček My Neo House DeLuxe Smoby s elektronickým zvonkem na dveře od 24 měsíců

Dětský domeček My Neo House DeLuxe z dílny předních francouzských designérů Smoby potěší každé dítě už od 2 let. Domeček disponuje polovičními dveřmi s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okny s 2 otevíratelnými okenicemi a originálními kulatými okénky, díky kterým bude pobyt v domku příjemný i během horkých letních dnů. Realistický povrch domku připomíná reliéf z kamene a dřeva, přičemž ho zdobí i pěkný obrázek ptáčků. Jeho využití je celoroční – v exteriéru i interiéru a je vybaven elektronickým zvonkem, na který zazvoní každá nečekaná návštěva.

Při výrobě se použil výhradně odolný plastový materiál, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Nádherný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domeček má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry produktu jsou 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Domek umožňuje snadnou montáž a demontáž.

Vlastnosti

 • zahradní domek nejvyšší kvality
 • elektronický zvonek pro návštěvy
 • realistický vzhled
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • špičkový francouzský výrobek

Skluzavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou délka 2,3 m

Dětská skluzavka Smoby Toboggan XL patří mezi nejkvalitnější produkty z dětských skluzavek na trhu. Se svou 2,3 ​​metru dlouhou plochou na klouzání zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého sdklouznutí. Nosnost skluzavky je 50 kg. Jedinečnou vlastností skluzavky je anti UV filtr, který chrání povrch před slunečním zářením a proto zůstane plast a jeho barvy krásně zářivé a nepoškozené během dlouhých let používání. Je velmi bezpečná díky pevným a protiskluzovým schůdkům a jízda je pohodlná díky příjemnému doklouznutí na konci skluzavky.

Skluzavka pro děti Smoby s dvojitou vlnou je skvělou volbou pro vaše ratolesti. Skluzavka má ergonomickou, tvarovanou dvojitou vlnu a možnost napojení na vodu. Děti se kloužou na vodě rovnou do bazénku, a tak mají svůj vlastní tobogan. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou mokrou nohou. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá sestavit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Skluzavka je 2,3 m dlouhá, její rozměry jsou 230*237*142 cm. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 43 cm. Je vhodná pro děti od 3 let.

Dětský semafor BIG automatický černý

BIG dětský semafor v černém provedení naučí děti základům silničního provozu. Semafor automaticky mění barvy každých 30 sekund a poskytne dětem spoustu nové a nepoznané zábavy, když budou svou jízdu na odrážedle nebo tříkolce usměrňovat podle pokynů semaforu. Semafor má robustní konstrukci, aby vydržel nešetrné dětské zacházení. Výška semaforu je 71 cm. Pro dosažení maximální stability lze základnu semaforu naplnit vodou nebo pískem, takže se nemůže převrhnout. Dětský semafor funguje na 3xAA baterie. Pokud v zápalu hry malí řidiči zapomenou semafor vypnout, kvůli úspoře energie po hodině provozu automaticky zhasne.

Dětské silniční kužely BIG 4 díly od 12 měsíců

BIG dětské silniční kužely v setu čtyř kusů jsou provedeny v autentické červeno-bílé kombinaci a poskytnou dětem spoustu zábavy při jízdě na odrážedle. Silniční kužely BIG může dítě objíždět a tříbit si tak motorické dovednosti. Při hře mohou posloužit jako policejní uzávěry, na objíždění překážek nebo jízda kolem kuželů může být součástí složení "řidičských zkoušek" na odrážedlo. Velké kužely s výškou 26 cm jsou z pružného plastu, takže vydrží hodně srážek bez poškození.

Smoby je francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. BIG je špičkový výrobce z Německa, který při výrobě hraček používá zdravotně nezávadné nejkvalitnější materiály. Na hračky BIG je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky a jsou chráněny UV stabilizátory podobně jako domeček a skluzavka Smoby. Hračky Smoby a BIG splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Pořiďte vašim ratolestem tuto jedinečnou sadu hraček do zahrady a budou mít postaráno o zábavu na velmi dlouhou dobu. Domeček, skluzavka i dopravní hřiště jsou vyrobeny s citem pro detail, z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro hry nejmenších dětí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost22,5 kg / 25,7 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...