Set domeček My Neo House DeLuxe Smoby s elektronickým zvonkem a skluzavka Toboggan KS délka 150 cm od 24 měs

Popis produktu

Set hraček Smoby obsahuje 2 jedinečné hračky na léto, kterým neodolá žádné děťátko. První z nich je krásný domeček My House s elektronickým zvonkem, který má nejnovější design. Druhá hračka v setu je skluzavka střední velikosti, která je zároveň tobogan. V této skvělé cenově výhodné nabídce získáváte hned 2 zábavné hračky najednou, které pocházejí od kvalitního evropského výrobce Smoby. Děti se z nich budou těšit dlouhá léta a vy přitom ušetříte. Domek se výborně doplňuje se skluzavkou, hračky jsou sladěny funkčně i barevně. Spolu vytvářejí jedno dokonalé hrací centrum pro děti od 2 let. Dětem nabízejí široké spektrum her, které jim pomohou s mentálním i fyzickým vývinem.

Domeček My Neo House DeLuxe Smoby s elektronickým zvonkem na dveře od 24 měsíců

Dětský domeček My Neo House DeLuxe z dílny předních francouzských designérů Smoby potěší každé dítě už od 2 let. Domeček disponuje polovičními dveřmi s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okny s 2 otevíratelnými okenicemi a originálními kulatými okénky, díky kterým bude pobyt v domku příjemný i během horkých letních dnů. Realistický povrch domku připomíná reliéf z kamene a dřeva, přičemž ho zdobí i pěkný obrázek ptáčků. Jeho využití je celoroční – v exteriéru i interiéru a je vybaven elektronickým zvonkem, na který zazvoní každá nečekaná návštěva.

Při výrobě se použil výhradně odolný plastový materiál, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Nádherný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domeček má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry produktu jsou 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Domek umožňuje snadnou montáž a demontáž.

Vlastnosti

 • zahradní domek nejvyšší kvality
 • elektronický zvonek pro návštěvy
 • realistický vzhled
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • špičkový francouzský výrobek

Skluzavka Toboggan KS Smoby s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Smoby Toboggan KS skluzavka je středně velká skluzavka pro děti s 1,5 metru dlouhou plochou na klouzání. Z horní části skluzavky je možnost napojit hadici s vodou a voda teče shora dolů. Dítě má krásnou vodní skluzavku, po které se klouže na trávu nebo do bazénu, a tak má svůj vlastní soukromý tobogan. Skluzavka má dvojité stěny, které zaručují jejich pevnost a stabilitu. V dolní části, kam se dítě sklouzne, je zpevněná a zespodu vyztužená. Je to stabilní skluzavka, která promění každý dvůr nebo zahradu na hřiště plné radosti a zábavy. Vysoké a velké úchyty zajišťují pocit jistoty a bezpečnosti pro dítě. Dětská skluzavka má nosnost 50 kg. Je vhodná již od 2 let věku dítěte. Rozměry skluzavky jsou 158*70*102 cm. Bezpečnost zaručují i ​​protiskluzové schůdky a pevná konstrukce.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Domeček i skluzavka navíc obsahují speciální anti UV filtr, který zajistí, že barvy na hračkách zůstanou krásně zářivé dlouhá léta. Chrání plast před škodlivými účinky slunečního záření. Snem každého děťátka je vlastní domeček, ve kterém si může se svými kamarády hrát na domácnost. Dopřejte vašim dětem unikátní domeček My House spolu se zábavnou skluzavkou, která se dá snadno změnit na tobogan.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost22,5 kg / 25,7 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...