Set domeček My Neo House DeLuxe Smoby s elektronickým zvonkem a stříkací vodní klaun od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček obsahuje 2 jedinečné hračky na léto, kterým neodolá žádné děťátko. První z nich je krásný domeček My House s elektronickým zvonkem od francouzského výrobce Smoby. Druhá hračka v setu – vodní klaun pochází od německého výrobce BIG. V této skvělé cenově výhodné nabídce získáváte hned 2 zábavné hračky najednou, které pocházejí od špičkových evropských výrobců Smoby a BIG. Děti se z nich budou těšit dlouhá léta a vy přitom ušetříte. Domek se výborně doplňuje s vodním klaunem, jsou to hračky sladěny funkčně i barevně. Dětem nabízejí široké spektrum her, které jim pomohou s mentálním i fyzickým vývinem.

Domeček My Neo House DeLuxe Smoby s elektronickým zvonkem na dveře od 24 měsíců

Dětský domeček My Neo House DeLuxe z dílny předních francouzských designérů Smoby potěší každé dítě už od 2 let. Domeček disponuje polovičními dveřmi s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okny s 2 otevíratelnými okenicemi a originálními kulatými okénky, díky kterým bude pobyt v domku příjemný i během horkých letních dnů. Realistický povrch domku připomíná reliéf z kamene a dřeva, přičemž ho zdobí i pěkný obrázek ptáčků. Jeho využití je celoroční – v exteriéru i interiéru a je vybaven elektronickým zvonkem, na který zazvoní každá nečekaná návštěva.

Při výrobě se použil výhradně odolný plastový materiál, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Nádherný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domeček má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry produktu jsou 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Domek umožňuje snadnou montáž a demontáž.

Vlastnosti

 • zahradní domek nejvyšší kvality
 • elektronický zvonek pro návštěvy
 • realistický vzhled
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • špičkový francouzský výrobek

Vodní stříkací klaun BIG

BIG stříkací vodní klaun je osvěžující veselá hračka pro kluky i holky od 3 let. Po napojení stříkajícího vodního klauna na běžnou zahradní hadici, jeho čepice vyletí do výšky 4 m, resp. do výšky v závislosti na tlaku vody. Už během stoupání se čepice klauna začne točit, a tak malým rošťákům poskytne v letních, častokrát nesnesitelných, vedrech chladné osvěžení. Jelikož klaun hýří barvami, každé dítě se při něm po vyčerpávajících prázdninových hrách velmi rádo osvěží a stane se jeho každodenním společníkem.

Smoby a BIG jsou renomovaní evropští výrobci, kteří produkují bezpečné a kvalitní hračky z plastu. Na hračky BIG je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Hračky splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Domeček i vodní klaun navíc obsahují speciální UV stabilizátory, které zajistí, že barvy na hračkách zůstanou krásně zářivé dlouhá léta. Snem každého děťátka je vlastní domeček, ve kterém si může se svými kamarády hrát na domácnost. Dopřejte vašim dětem unikátní domeček My House spolu se zábavným klaunem, který jim poskytne osvěžení při veselých letních hrách.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost22,5 kg / 25,7 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné