Set domeček ekologický Neo Jura Lodge Playhouse Green Smoby rozšiřitelný se zahradním posezením

Popis produktu

Ekologický domeček Neo Jura Lodge se zahradním posezením představují skvělou sadu pro chlapce a dívky již od 3 let. Hračky v setu barevně a designově ladí, ozdobí každou zahradu a dvůr. Rozšiřitelný domek umožní dětem plně využívat jejich představivost na čerstvém vzduchu, je vyroben ekologickým způsobem z recyklovatelných materiálů. Děti si díky stolku a židlím vytvoří na zahradě posezení pro své sourozence a kamarády, využijí je při oslavách a piknicích.

Domeček ekologický Neo Jura Lodge Playhouse Green Smoby rozšiřitelný z recyklovaného materiálu s UV filtrem 

Ekologický domeček Neo Jura Lodge od francouzského výrobce Smoby představuje originální dárek pro chlapce a dívky již od 24 měsíců. Špičkový dětský domeček je vyroben ekologickým způsobem, při výrobě se použilo až 53 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí. Dětský domeček je vybaven 2 polovičními dveřmi, 2 okny s otevíratelnými okenicemi a krmítkem pro ptáčky. Stěny domku působí velmi realisticky, jeho povrch je tvořen reliéfem z kamene a dřeva, spolu s obrázky zvířátek a květinek.

Rozšiřitelný domeček zabaví děti na dlouhá léta, kdykoli k němu můžete dokoupit originální doplňky. Moderní domek má povrch chráněný UV filtrem, díky čemuž si zachová svůj krásný vzhled i po letech používání. Robustní a pevná konstrukce domečku skvěle odolává silnému větru a vlivům počasí. Rozměry domečku jsou 116*124*132 cm a jeho celková výška je 132 cm. S domečkem se zahraje i několik dětí, přičemž si rozvíjejí i logické myšlení a komunikační schopnosti. Ekologický domeček z kolekce Smoby Green zároveň děti vede k zodpovědnému vztahu k přírodě.

Stůl pro děti Kid Table Smoby modrý s UV filtrem od 18 měsíců

Stůl pro děti Kid Table od francouzského výrobce Smoby představuje originální dárek pro chlapce a dívky již od 18 měsíců. Dětský stolek je vyhotoven v modro-bílé barevné kombinaci a svůj krásný vzhled si zachová i po letech používání díky anti UV filtru, který zabrání vyblednutí barev. Ke stolku se pohodlně usadí 4 děti, které si mohou vychutnávat občerstvení se svými sourozenci a kamarády na zahradě nebo uvnitř domu. Stolek je vyroben z pevných plastů, jeho robustní nohy jsou vyrobeny speciální technologií Blow Moulding, která jim dodává nejvyšší odolnost a pevnost.

Stolek s maximální nosností až 70 kg se vyznačuje vysokou stabilitou, je uzpůsoben pro hru v exteriéru i interiéru. Oblé hrany zaručují dětem bezpečnost a povrch stolku je jemný, sametový na dotek. Výška stolku je 45 cm, takže na něj snadno dosáhnou i malé děti. Celkové rozměry stolku jsou 76*52*45 cm, lze jej snadno přesouvat a umožňuje rychlou montáž. Děti využijí stolek během celého roku, během chladnějších měsíců v interiéru a během teplých slunečných dnů v exteriéru.

Židle pro děti Kid Chair Green Smoby s UV filtrem s nosností 50 kg výška sedadla 27 cm – 2 kusy

Židle pro děti Kid Chair Green představuje skvělý dárek pro všechny chlapce a dívky již od 18 měsíců. Špičková židle v zeleném a modrém provedení je vyrobena z kvalitního a odolného plastu, povrch má chráněn UV filtrem, takže její barvy nevyblednou ani po letech používání. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž její celková výška je 50 cm. Pevné a robustní nohy na židli jsou vyrobeny moderní technologií Blow Moulding, které zaručují vysokou stabilitu při každodenních hrách. Děti židli využijí během celého roku – v interiéru i exteriéru během zahradních oslav a posezeních s kamarády. Celkové rozměry dětské židle jsou 33*33*50 cm, má vysokou nosnost až 50 kg.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu116*124*132 cm
Celková výška132 cm
Rozměry balení100*29*122 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.