Set domeček ekologický Neo Jura Lodge Playhouse a meteorologická stanice Green Smoby rozšiřitelný zvonkohra větroměr a srážkoměr

Popis produktu

Ekologický domeček Neo Jura Lodge a meteorologická stanice pro pozorování počasí zabaví všechny chlapce a dívky již od 3 let. Hračky v setu barevně a designově ladí, vytvoří na zahradě originální herní centrum. Rozšiřitelný domek umožní dětem plně využívat jejich představivost na čerstvém vzduchu, je vyroben ekologickým způsobem z recyklovatelných materiálů. Meteorologická sada se zvonkohrou, větroměrem a srážkoměrem přinese dětem realistické zážitky při hře na meteorology. Učí se pozorovat přírodní cykly, rozvíjejí si logické myšlení a představivost.

Domeček ekologický Neo Jura Lodge Playhouse Green Smoby rozšiřitelný z recyklovaného materiálu s UV filtrem 

Ekologický domeček Neo Jura Lodge od francouzského výrobce Smoby představuje originální dárek pro chlapce a dívky již od 24 měsíců. Špičkový dětský domeček je vyroben ekologickým způsobem, při výrobě se použilo až 53 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí. Dětský domeček je vybaven 2 polovičními dveřmi, 2 okny s otevíratelnými okenicemi a krmítkem pro ptáčky. Stěny domku působí velmi realisticky, jeho povrch je tvořen reliéfem z kamene a dřeva, spolu s obrázky zvířátek a květinek.

Rozšiřitelný domeček zabaví děti na dlouhá léta, kdykoli k němu můžete dokoupit originální doplňky. Moderní domek má povrch chráněný UV filtrem, díky čemuž si zachová svůj krásný vzhled i po letech používání. Robustní a pevná konstrukce domečku skvěle odolává silnému větru a vlivům počasí. Rozměry domečku jsou 116*124*132 cm a jeho celková výška je 132 cm. S domečkem se zahraje i několik dětí, přičemž si rozvíjejí i logické myšlení a komunikační schopnosti. Ekologický domeček z kolekce Smoby Green zároveň děti vede k zodpovědnému vztahu k přírodě.

Meteorologická stanice předpověď počasí Weather Kit ke všem domečkům Smoby zvonkohra větroměr a srážkoměr 

Meteorologická stanice pro předpověď počasí Weather Kit od francouzského výrobce Smoby představuje vynikající dárek pro chlapce a dívky již od 2 let. Originální sada pro pozorování počasí obsahuje větroměr, který znázorňuje směr a rychlost větru, srážkoměr pro určení vydatnosti deště a zvonkohru, která zvukovým podnětem upozorní dítě na sílu větru. Ukazatele počasí lze připevnit ke všem domečkům Smoby a přinášejí tak novou možnost jejich využití. Chlapci a dívky se při hře na meteorology učí pozorovat přírodní cykly, získávají realistické zážitky a pozitivní vztah k přírodě.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu116*124*132 cm
Celková výška132 cm
Rozměry balení100*29*122 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.