Set domeček se zahradní restaurací Chef House DeLuxe Smoby a sportovní hrací centrum s basketbalovým košem a houpačka pro dvě děti

Popis produktu

Set domeček se zahradní restaurací Chef House DeLuxe a sportovní hrací centrum s basketbalovým košem a houpačka pro dvě děti je nejmodernější sada hraček, která potěší všechny chlapce a dívky od 2 let. Set hraček nabízíme za akční cenu, takže rodiče při nákupu výhodně ušetří. Hračky v setu se designově i barevně doplňují, představují krásný doplněk do každé zahrady a dvora. Francouzský Smoby a německý BIG přinášejí dětem hračky nejvyšší kvality s nádherným designem. Se setem si zahraje i několik dětí, kamarádi a sourozenci.

Domeček se zahradní restaurací Chef House Smoby s kuchyňkou a obchod s pokladnou 38 doplňků

Nejmodernější domek se zahradní restaurací Chef House s kuchyňkou a obchodem z dílny francouzských designérů Smoby si oblíbí všechny děti od 2 let na první pohled. Inovativní koncept ocení všechny neposedné a kreativní děti, které si rády hrají hry na povolání. Dá se využít se v interiéru i exteriéru, během zahradních posezení a oslav. Domeček se šedou střechou působí velmi realisticky, jeho tyrkysovo-bílý povrch připomíná reliéf z kamene a dřeva. Jeho součástí jsou poloviční dveře s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a 2 kulatá okénka.

Jedno velké okno je vybaveno stříškou, pod kterou je pracovní pult, přes který dítě komunikuje se svými zákazníky, přijímá objednávky, inkasuje peníze a vydává jídlo. Na okenice lze zavěsit informační tabulky, na které se dá psát křídou. Malí obchodníci na ně napíší informace o cenách produktů, otevíracích a zavíracích hodinách. V prostorném interiéru objeví děti kuchyňskou linku s integrovanou pečicí troubou a ledničkou, dřez na mytí nádobí, poličku na talířky s háčky na kuchyňské náčiní a poličku na koření s úchytkami na objednávky. Kuchaři budou nadšeni varnou deskou s plynovým grilem s imitací plamenů, díky kterým působí velmi realisticky. Děti se dosyta zabaví s 38 doplňky.

Šikovní prodavači se mohou spolehnout na pokladnu s kalkulačkou, přičemž nechybí ani replika mikrofonu. Zákazník, který si přeje zaplatit kartou, může využít platební terminál, do kterého se vkládá platební karta a z druhé strany se do ní dá vložit kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domeček s restaurací vydrží bavit děti po dlouhá léta. Naučí se vzájemně spolupracovat a rozdělí se na zákazníky a majitele restaurace, kteří budou mít na starosti obsluhu a roznášení objednávek, vaření a pečení, přijímání plateb. Budou se snažit, aby byli zákazníci spokojeni se svým jídlem, zjišťují, jak ve skutečnosti vypadá každodenní život kuchaře.

Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou basketbalem fotbalem a piknikovým stolem od 2 let

Hrací centrum Multisport Fun Centrum od Smoby je špičková zahradní hračka, která potěší všechny kluky i holky již od 2 let. Hrací centrum v sobě obsahuje celý komplex her do zahrady: skluzavku, basketbalový koš, fotbalovou bránu, lezeckou stěnu, žebřík a piknikový stolek. Centrum pro děti je kombinované s dětským domečkem, do kterého se dá vjíždět polovičními dveřmi s poštovní schránkou, přes kterou si mohou posílat různé obrázky a vzkazy. Dětské zábavní centrum v barevné kombinaci červené, zelené, bílé a šedé ozdobí každou zahradu a dvůr a děti se už nikdy nebudou nudit při hře na čerstvém vzduchu.

Dětská skluzavkadélku 150 cm a děti se na ni dostanou pomocí žebříku na opačné straně. Ten má v sobě praktické otvory na nožičky, aby se dětem snadněji vycházelo nahoru. Žebřík je multifunkční, po jeho otočení dítě získá lezeckou stěnu s pevnými výstupky, které prověří jeho šikovnost a zručnost. Plošina na hracím centru je také multifunkční, po jejím otočení se dítě ocitne na vlnícím se povrchu, na kterém se učí udržovat rovnováhu a stabilitu. Na boku zábavního centra s domečkem se nachází piknikový stůl s lavicemi, kde se mohou občerstvit, kreslit si obrázky.

Pro malé sportovce má dětské centrum připravený basketbalový koš, na který si směle hází s míčem a soutěží, kdo dá nejvíc košů. Pro chlapce, kteří milují fotbal, je k dispozici kvalitní fotbalová branka se sítí, do které mohou trénovat kopání penalt a rovněž své brankářské dovednosti. Dětské hrací centrum v sobě spojuje několik možností na sport, zábavu a odpočinek dětí. Zároveň je to také dětský domek s velkými okny a polovičními dvířky. V případě deště se děti mohou skrýt pod jeho pevnou, realisticky vypadající střechu.

Houpačka pro dvě děti Snake Swing BIG výškově nastavitelná nosnost 100 kg od 5–10 let

Překvapte své děti kvalitní houpačkou Snake Swing od německého výrobce BIG. Nadčasová houpačka je jako stvořená pro chlapce i dívky od 5 do 10 let. Je vyhotovena z odolného plastového sedadla, které nabízí 2 místa k sezení a pevného lana, jehož délka se dá jednoduše nastavit od 90 do 165 cm. Maximální nosnost houpačky je až 100 kg, vysoká kvalita zaručuje bezpečné houpání. Ergonomické sedadlo má rozměry 90*22*7 cm a vzhledem připomíná zeleného hada, přičemž se děti budou těšit z jeho červeného jazyka, který rodiče připevní na sedadlo.

Dětská houpačka Snake Swing je univerzální a díky promyšlenému systému ji snadno přizpůsobíte potřebám dítěte. Je vhodná do interiéru i exteriéru. Během letních, horkých dní ji můžete připevnit na zahradě na strom, prolézačku, a během chladnějších dní ji sourozenci nebo kamarádi využijí v bytě i domě. Houpačka BIG je vybavena UV filtrem, takže barva na sedadle nevybledne ani po dlouhém čase na slunci a zachová si krásnou a zářivou barvu. Chlapci i dívky si při houpání procvičují celé tělo, učí se udržovat rovnováhu a stabilitu. Houpačka BIG je využitelná celoročně, ať už v interiéru nebo exteriéru.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost22,5 kg / 25,7 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.