Set domeček se zahradní restaurací Chef House DeLuxe Smoby a vodní dráha AquaPlay Adventure Land s dobrodružstvím

Popis produktu

Set domeček se zahradní restaurací Chef House DeLuxe a vodní dráha Adventure Land s dobrodružstvím je vynikající způsob, jak potěšit chlapce a dívky od 2 let. Set hraček nabízíme za akční cenu, takže rodiče při nákupu výhodně ušetří. Hračky v setu se designově i barevně doplňují, představují krásný doplněk do každé zahrady a dvora. Smoby a AquaPlay přinášejí dětem hračky nejvyšší kvality s nádherným designem. Za návrhem vodní dráhy stojí švédští designéři a děti ji využijí nejen v exteriéru, ale i v interiéru.

Domeček se zahradní restaurací Chef House Smoby s kuchyňkou a obchod s pokladnou 38 doplňků 

Nejmodernější domek se zahradní restaurací Chef House s kuchyňkou a obchodem z dílny francouzských designérů Smoby si oblíbí všechny děti od 2 let na první pohled. Inovativní koncept ocení všechny neposedné a kreativní děti, které si rády hrají hry na povolání. Dá se využít se v interiéru i exteriéru, během zahradních posezení a oslav. Domeček se šedou střechou působí velmi realisticky, jeho tyrkysovo-bílý povrch připomíná reliéf z kamene a dřeva. Jeho součástí jsou poloviční dveře s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a 2 kulatá okénka.

Jedno velké okno je vybaveno stříškou, pod kterou je pracovní pult, přes který dítě komunikuje se svými zákazníky, přijímá objednávky, inkasuje peníze a vydává jídlo. Na okenice lze zavěsit informační tabulky, na které se dá psát křídou. Malí obchodníci na ně napíší informace o cenách produktů, otevíracích a zavíracích hodinách. V prostorném interiéru objeví děti kuchyňskou linku s integrovanou pečicí troubou a ledničkou, dřez na mytí nádobí, poličku na talířky s háčky na kuchyňské náčiní a poličku na koření s úchytkami na objednávky. Kuchaři budou nadšeni varnou deskou s plynovým grilem s imitací plamenů, díky kterým působí velmi realisticky. Děti se dosyta zabaví s 38 doplňky.

Šikovní prodavači se mohou spolehnout na pokladnu s kalkulačkou, přičemž nechybí ani replika mikrofonu. Zákazník, který si přeje zaplatit kartou, může využít platební terminál, do kterého se vkládá platební karta a z druhé strany se do ní dá vložit kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domeček s restaurací vydrží bavit děti po dlouhá léta. Naučí se vzájemně spolupracovat a rozdělí se na zákazníky a majitele restaurace, kteří budou mít na starosti obsluhu a roznášení objednávek, vaření a pečení, přijímání plateb. Budou se snažit, aby byli zákazníci spokojeni se svým jídlem, zjišťují, jak ve skutečnosti vypadá každodenní život kuchaře.

Vodní dráha AquaPlay Adventure Land dobrodružství pod vodopádem a 2 figurky v horské věži s vodním dělem

Vodní dráha Adventure Land od AquaPlay je krásná vodní hračka pro všechny zvídavé děti od 3 let. Moderní dráha obsahuje 2 loďky s figurkami medvídka Bo a krokodýla Swena, které potěší kluky i děvčata. Vodní dráha nabídne malým námořníkům horské jezero s vodopádem a lodní výtah, který dopraví loďky k horské věži s vodní skluzavkou pro spouštění loděk zpět do vodního kanálu. Tok vody dítě pohání vodním mlýnem, čímž ovládá i rychlost pohybu loděk. Odvážní kapitáni budou plavit i přes tajemnou jeskyni a kolem nebezpečného ostrova, přičemž si budou muset dávat pozor na funkční vodní dělo, pod kterým se skrývá pirátský úkryt.

Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů, je vodotěsná, umožňuje hru v exteriéru i interiéru. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji po skluzavce, víří vodu pomocí vodního kola a hrají si na piráty a námořníky. Vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu, děti naplno uplatňují svou fantazii a využijí při hře další doplňky. Hra s vodní dráhou rozvíjí u dětí fantazii a kreativitu. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu. S vodní cestou se zahraje i dvou a více dětí, kamarádi i sourozenci. Špičkové zpracování detailů, švédský design a vysoká kvalita vodní hry zaručí dětem zábavu na dlouhé roky. Rozměry dráhy jsou 138*88*47 cm.

Vodní pumpa AquaPlay náhradní díl k vodním drahám

Vodní pumpa AquaPlay představuje skvělý doplněk ke všem vodním drahám značky AquaPlay. Pumpa do vodní hry je náhradní díl AquaPlay, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jako v reálné vodní nádrži. Rozměry dětské vodní pumpy jsou 8,5*5*21 cm, takže je jako stvořená pro dětské ruce a snadno se s ní manipuluje.

Plachetnice Aquaplay se žabákem Nilsem a s kachničkou Lottou

Dětské plachetnice AquaPlay představují krásnou sadu dvou plachetnic, která se dokonale hodí do každé vodní hry AquaPlay. Součástí setu jsou žlutá a červená plachetnice, žabák Nils a kachnička Lotta. Zvířátka jsou na svých loďkách pohodlně usazená a jsou připravená brázdit rozbouřené vody vodní dráhy AquaPlay. Plachetnice se zvířátky výborně ozvláštní dětskou hru s vodní dráhou, ale jsou vhodné i do dětské koupele nebo na hry v bazénu.

Motorový člun AquaPlay Motorboat modrý zelený nebo oranžový 3 kusy

Motorový člun Motorboat je skvělý doplněk k dětským vodním drahám AquaPlay a udělá radost chlapcům i holčičkám od 3 let. V tomto setu získáte až 3 krásné motorové čluny. S člunem AquaPlay zažijí děti ještě více zábavy při hře na kapitány. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, učí se o fyzikálních vlastnostech vody a kormidlují jako skuteční námořníci. Rozměry motorového člunu jsou 11*8*5 cm.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ty nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost22,5 kg / 25,7 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.