Set domeček Jura Lodge Smoby se dvěma dveřmi a stříkací vodní klaun a 7 sportovních her od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček tvoří úžasný dětský domeček Jura Lodge od francouzského výrobce Smoby, stříkací klaun od německého výrobce BIG a souprava sportovních her od dalšího francouzského výrobce Écoiffier. Rodiče zaručeně neodolají cenově výhodné nabídce těchto tří fantastických hraček, díky níž potěšíte své děti a ještě i ušetříte. Evropští výrobci jsou zárukou nejvyšší kvality, originality a bezpečnosti. Domeček se výborně doplňuje s osvěžujícím stříkacím klaunem a sportovními hrami. Hračky vašim neposedům nabízejí široké spektrum her, při kterých se rozvíjí fantazie a kreativita, pohybové dovednosti a také se při nich posilují přátelství.

Domeček Neo Jura Lodge Smoby 2 dveře 2 okna s okenicemi a krmítko pro ptáky od 2 let

Francouzský výrobce Smoby přichází s moderním, rozšiřitelným domečkem Neo Jura Lodge pro kluky i holčičky již od 2 let. Revoluční novinka z dílny předních francouzských designérů zaručí vašim dětem množství radostně strávených chvil v interiéru i exteriéru. Domeček dětem nabídne 2 poloviční dveře, 2 okna s otevíratelnými okenicemi a originální krmítko pro ptáčky. Domeček působí velmi realisticky, jeho povrch je tvořen reliéfem z kamene a dřeva, spolu s obrázky zvířátek a kytiček. Prostorný interiér nabídne dětem dostatek místa na různé hry a zábavu.

Jedinečný a inovativní koncept domku Neo Jura Lodge přichází s možností připojení různých doplňků. Děti milují různá technická vylepšení a samy se mohou rozhodnout, co jejich domeček potřebuje. K tomuto domku lze samostatně připojit letní kuchyňku, piknikový stolek i předzahrádku s květináči, takže si malí kuchaři a zahrádkáři přijdou na své. Vynikajícím doplňkem může být i komín, zvonek nebo okap s barelem na zachycování dešťové vody, spolu s konví na zalévání. Děti, které mají rády soukromí, určitě potěší celé dveře s klíčkem, spolu s otvorem na dopisy od pošťáka.

Rozměry tohoto domku jsou 116*124*132 cm a jeho celková výška je 132 cm. Dětský domeček je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, červené a šedé barvy a nádherný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domeček pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí.

Stříkací klaun pro děti BIG

BIG stříkací vodní klaun je osvěžující veselá hračka pro kluky i holky od 3 let. Proč osvěžující? Tento komický dětský klaun s kulatým červeným nosem a zeleno-modrýma očima má totiž v rukávu skvělý trik, který se jistě zalíbí nejen nejmenším, ale i tatínkům a maminkám. Po napojení stříkajícího vodního klauna na běžnou zahradní hadici, jeho čepice vyletí do výšky 4 m, resp. do výšky v závislosti na tlaku vody. Už během stoupání se čepice klauna začne točit a tak malým rošťákům poskytne v letních, častokrát nesnesitelných, vedrech chladné osvěžení.

V letních zábavách BIG vodnímu klaunovi nezabrání ani nerovný povrch v zahradě, protože ventil na jeho hlavě lze manuálně upravit, aby voda po spuštění stříkala přímo nahoru a klaun pro děti tak může spustit očekávanou sprchu. Jelikož klaun hýří barvami, každé dítě se u něj po vyčerpávajících prázdninových hrách velmi rádo osvěží a stane se jeho každodenním společníkem. Rodiče budou možná svým nejmenším závidět toto skvělé a zábavné osvěžení, ale to opravdu nebude nutné, protože klaunova čepice vyletí do takové výšky jak chceme, proto se při něm mohou v létě zabavit malí i velcí.

Sportovní set 7 her Jardin & Saisons Écoiffier

Écoiffier souprava sportovních her Jardin & Saisons je krásná a zábavná hračka vhodná pro děti od 3 let. Set her v sobě zahrnuje klasické hry kuželky, rybičky, golf, pólo, míčky a talíř na házení. Tato dětská souprava sportovních her se dá velmi dobře využít venku, ale i uvnitř. Děti si s ní tedy mohou krátit čas během letních slunečných dnů, ale i během chladných deštivých večerů, kdy jsou nuceny být zavřené doma. Hračky jsou vyrobeny z plastu, jsou lehké, ale odolné, ze zdravotně nezávadných barev, takže vydrží dlouhá léta. Dětské hry na ven jsou nadčasové, budou se líbit více generacím. Manipulací s hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika a pohybové dovednosti dětí. Také se děti učí dodržovat pravidla, učí se jak spolupracovat i soutěžit.

Smoby a Écoiffier jsou francouzští výrobci, kteří produkují jedinečné plastové hračky pro děti. Plast je jemný k dětským ručkám, je sametově jemný. BIG je německý výrobce, který rovněž vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti všech věkových kategorií. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při veselých hrách v bezpečí. Splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Na hračky BIG je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Domeček do zahrady Jura Lodge, vodní klaun a souprava sportovních her jsou vyrobeny s citem pro detail a z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro hry nejmenších dětí. Zakupte vašim dětem tuto jedinečnou sadu hraček na hry venku a máte zaručeno, že budou mít více pohybu, budou posilovat svalstvo, utužovat přátelství a vždy se zabaví.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu116*124*132 cm
Celková výška132 cm
Rozměry balení99*30*122 cm
Celková délka124 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost17,3 kg
PoznámkaPossibility to add accessories
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné