Dětská pracovní dílna s vrtačkou Black+Decker Smoby a kamion s pracovním kufříkem a nářadím

Popis produktu

Pracovní dílna Black + Decker a kamion s pracovním kufříkem a nářadím od francouzského Smoby je nadčasová souprava hraček za akční cenu, která potěší všechny chlapce již od 3 let. Pracovní dílna zahrnuje v sobě množství funkcí a doplňků, takže zabaví děti na dlouhé hodiny. Mezi 92 doplňky najdete 7 pracovních nástrojů jako kladivo, šroubovák, kleště, klíče a pilu, 20 šroubů, mechanickou vrtačku, stavebnici auta, která se dá sestavit na různé způsoby. Kromě oprav si děti mohou zahrát i skládáním oranžového autíčka. Na dílně pro chlapce najdete řadu úložných prostorů a boxů pro drobné šrouby a jiné nezbytné nářadí pro opraváře. K hračce lze stáhnout zdarma zábavné aplikace pro Android a IOS.

K pracovní dílně patří i originální kamion s pracovním kufříkem, díky kterému si bude malý řemeslník schopen sám sestavit na nákladní plošině jeřáb se závěsnou plošinou. Celý dětský tahač se dá skládat a rozkládat a dítě má k dispozici bohatou sadu 60 doplňků, mezi nimiž se nacházejí šrouby, šroubovák, klíč a další pomůcky pro montáž jeřábu. Na nákladní plošině se nachází přenosný kufřík s doplňky, který se dá snadno přenášet díky praktické rukojeti. Kamion v krásném oranžovo-černém provedení zabaví vašeho chlapečka na dlouhé hodiny, kamion pro děti je má celkovou délku 43 cm, jeho rozměry jsou 43*14*18 cm. Neobsahuje elektronické funkce.

Pracovní dílna a kamion s doplňky tvoří vynikající soupravu pro chlapce, kteří si rádi hrají na mechaniky a konstruktéry. Na přenosném kufříku pro kamion se nachází logo Black&Decker, působí realistickým dojmem. Chlapci se při hře na automechaniky nejen výborně zabaví, ale také získávají pocit zodpovědnosti, učí se pracovat s různým nářadím, rozvíjejí si technickou představivost a logické myšlení. Manipulací s nářadím si zlepšují i jemnou motoriku a celkovou pohybovou zručnost.

Smoby je špičkový francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu79*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozměry balení49*16*76 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost5,05 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné