Set didaktický stůl Activity Table Cotoons Smoby se zvukem, světlem a odrážedlo Rookie s otočnými kolečky

Popis produktu

Didaktický stůl Activity Table Cotoons se zvukem a světlem a odrážedlo Rookie s otočnými kolečky je nejnovější sada hraček, se kterou zažijí děti od 12 měsíců hodně radostných chvil. Sadu nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí a představují hezké doplňky do dětského pokojíčku, přičemž u dětí rozvíjí jemnou motoriku, dovednosti a pohybové schopnosti. Zahrají si s nimi sourozenci i kamarádi. Hračky od francouzského Smoby v sobě spojují originální design a nejvyšší kvalitu.

Didaktický stůl Activity Table Cotoons Smoby se zvukem, světlem a mnoha funkcemi od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table z oblíbené série Cotoons je krásná multifunkční didaktická hračka, se kterou si zahrají děti od 12 měsíců a zároveň si budou rozvíjet kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Děti se potěší elektronickým zvukovým a světelným efektům a zároveň si procvičí své dovednosti a schopnosti při různých hrách. Čeká na ně provlékání kroužků, vystřelovací katapult, otáčecí zrcátko a nechybí ani tobogan, po kterém si budou pouštět míček.

Součástí didaktické pomůcky jsou i krásné vkládací kostky s potiskem, které se dítě naučí vkládat do otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožce stolku, takže děti pokračují v zábavě i nadále. Při této hře si dítě procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, s nimiž se vaši nejmenší vydrží bavit dlouhé hodiny. Při hře se rozvíjí i logické myšlení a sluch nejmenší.

Odrážedlo Rookie Pink Smoby s kovovou konstrukcí a točicími řídítky od 12 měsíců

Odrážedlo Rookie Pink od předního francouzského výrobce Smoby je moderní odrážedlo, vhodné zejména pro dívky od 12 měsíců. Disponuje pevnou kovovou konstrukcí, která se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností. Ergonomicky tvarované sedadlo nabídne dětem pohodlí i při dlouhých trasách. Stabilní 4kolový systém sestává z EVA koleček ze speciálního materiálu, kombinujícího výhody tichých gumových koleček a odolného plastu. Dítě si tak může užívat hladkou a tichou jízdu.

Růžovo-modré odrážedlo Rookie má v zadní části praktický box na hračky a pod sedadlem se nachází praktické držadlo, díky kterému se snadno přenáší. Protiskluzová řídítka jsou vybavena bezpečnostním systémem, který umožňuje dítěti při jízdě otáčet řídítky pouze do určitého úhlu, takže se bude při jízdě cítit bezpečně a komfortně. Hmotnost odrážedla je pouze 1,9 kg a nosnost 25 kg.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Použité barvy podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu47*47*49 cm
Celková výška49 cm
Rozměry balení49*15*58 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné