Set didaktický stolek Activity Table Little a sedátko do vaničky Smoby s přísavkami a vodními hračkami

Popis produktu

Didaktický stolek Activity Table a sedátko do vaničky s vodními hračkami představuje perfektní volbu pro děti již od 12 měsíců. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, vytvoří pozitivní atmosféru nejen v dětském pokojíčku, ale také v koupelně při koupání. Originální francouzské hračky Smoby byly navrženy s cílem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Nejmenší děti se mohou těšit na různé zábavné funkce, které přímo rozvíjí jemnou motoriku, kognitivní schopnosti a logické myšlení, jemné barvy s veselými motivy podporují jejich fantazii a představivost.

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi pro vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými si vaši nejmenší vydrží dlouho hrát a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Sedátko do vaničky Baby Bath Time Little Smoby s přísavkami a vodními hračkami od 6 měsíců

Dětské sedátko do vany Baby Bath Time Little od francouzského výrobce Smoby je skvělý doplněk ke koupání pro nejmenší děti již od 6 měsíců. Chlapci a holčičky sedí pohodlně na sedátku jako na židli a během koupání si výborně zahrají s vodními hračkami. Ergonomické sedátko pro děti je vyrobeno z kvalitního a jemného plastového materiálu, má oblé tvary, takže jsou v něm děti v bezpečí. Křeslo pro děti do vaničky se skládá ze dvou částí – ze stolku s hračkami a z křesla. Sedací část je vhodné pro dítě s minimální hmotností od 6 do 13 kg.

Stolek se jednoduchým přitlačením přicvakne ke křeslu a pomocí knoflíku lze snadno uvolnit. Hrací stolek se odejme a dítě lze jednoduše vyjmout ze sedátka. Ze spodní části sedátka se nacházejí přísavky, díky čemuž dítě nesklouzne a sedátko je stabilní. S hracím stolkem zažijí děti spoustu krásných chvil. Z velké květinky teče voda jako ze sprchy do bazénku s točícím se vodním mlýnem, odtud vytéká zpět do vany. Rovněž se výborně zabaví s krásnou modrou velrybou, která se vykoupe spolu s nimi.

Smoby je přední francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*47*53 cm
Rozměry balení50*16*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.