Set didaktický stolek Activity Table Little s vláčkem Smoby a stavebnice 4v1 s domečkem s kostkami

Popis produktu

Didaktický stolek Activity Table a vláček s motivem zvířátek a stavebnice s domečkem a kostkami přinesou dětem od 12 měsíců při hře spoustu radostných zážitků. Didaktické hračky v setu spolu barevně a designově ladí, okouzlí kluky i holky. Originální hračky Smoby a Ecoiffier s francouzským designem byly navrženy s cílem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné funkce, které přímo rozvíjí jejich motoriku, kognitivní schopnosti a logické myšlení. Nádherné barvy s veselými motivy zvířátek také podporují jejich fantazii a představivost.

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi pro vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými si vaši nejmenší vydrží dlouho hrát a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Didaktický vláček BB Abrick Écoiffier s kostkami s motivem zvířátek od 12 měsíců

Didaktický vláček BB Abrick od francouzského výrobce Écoiffier zaujme chlapce a dívky od 12 měsíců na první pohled. Zabaví se s originálním vláčkem v jemných pastelových barvách a kostkami s obrázky zvířátek, které pokládají na vagony tak, aby se mohly vydat na dobrodružnou cestu. Kostky jsou vyrobeny ve větších rozměrech, umožňují dětem snadnou manipulaci při jejich skládání. Vláček o délce 52 cm naplno rozvíjí dětskou fantazii a představivost, při hře si zlepšuje jemnou motoriku a logické myšlení.

Didaktické hračky z řady BB Abrick byly navrženy s ohledem na potřeby nejmenších dětí, pomáhají jim všestranně se rozvíjet, rozeznávat nové barvy a tvary. Vláček i kostky jsou vyrobeny z pevného plastu se zaoblenými hranami pro maximální bezpečnost dětí. Hračka v pastelových barvách působí na děti harmonicky a uklidňujícím dojmem. Dětský vláček s kostkami přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v dětském pokojíčku. Rozměry vláčku jsou 52*11*16 cm.

Didaktická stavebnice 4v1 BB Abrick Écoiffier 41 dílů s kostkami kroužky a kelímky v dóze od 12 měsíců

Didaktická stavebnice 4v1 BB Abrick od francouzského výrobce Écoiffier zaujme každé dítě od 12 měsíců. Chlapci a dívky se zabaví s multifunkční stavebnicí, která jim umožní plně rozvíjet kreativitu a představivost. V modré otevíratelné dóze se nachází 41dílná sada, ve které děti objeví skládací věž z kelímků, pyramidu z kroužků, spojovací řetěz a klasické kostky. Jednotlivé doplňky jsou větších rozměrů, usnadňují dítěti manipulaci. Jsou vyrobeny z pevného a odolného plastu se zaoblenými hranami, jemné barvy působí na děti harmonicky a uklidňujícím dojmem.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají kostky, se u nich rozvíjí logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato didaktická souprava všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v dětském pokojíčku. Díky praktické dóze si mohou děti jednotlivé dílky stavebnice po hře posbírat a uklidit.

Didaktický domeček BB Abrick Écoiffier 11 dílů s vkládacími kostkami od 12 měsíců

Didaktický domeček BB Abrick od francouzského výrobce Écoiffier představuje skvělý dárek pro nejmenší děti od 12 měsíců. Chlapci a dívky se zabaví s didaktickým domečkem se střechou s otvory, do kterých se snaží vložit kostky ve správném tvaru. Nádherná 11dílná sada s motivem zvířátek obsahuje vkládací kostky větších rozměrů, které usnadňují dítěti manipulaci. Jsou vyrobeny z pevných a odolných plastů se zaoblenými hranami, rozvíjejí u dětí jemnou motoriku, logické myšlení a prostorové vnímání. Dotykem zkoumají nové tvary, rozeznávají nové barvy. Díky didaktické hračce se v nich probouzí kreativita. Rozměry domečku jsou 21*21*22 cm.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Francouzský výrobce Écoiffier vyrábí kvalitní plastové hračky již několik desetiletí, neobsahují škodlivé látky, jsou bezpečné pro vaše nejmenší.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*47*53 cm
Rozměry balení50*16*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.