Set didaktický stolek Activity Table Little a sedátko se stolem Smoby s textilním potahem

Popis produktu

Didaktický stolek Activity Table a sedátko s funkčním stolkem s textilním potahem potěší a zabaví všechny děti již od 12 měsíců. Didaktické hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Francouzské hračky Smoby v nejvyšší kvalitě byly navrženy s cílem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné funkce, které přímo rozvíjejí jejich kognitivní schopnosti a logické myšlení, jemné barvy s veselými motivy podporují jejich fantazii a představivost.

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi pro vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými si vaši nejmenší vydrží dlouho hrát a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Sedátko s didaktickým stolem Cosy Seat Little Smoby s textilním potahem a funkcemi pro vývoj motoriky od 6 měsíců

Sedátko s didaktickým stolem Cosy Seat Little představuje vynikající nafukovací křeslo se stolkem, které využijí děti již od 6 měsíců. Multifunkční nafukovací křeslo pro děti se dá používat jako pohodlná opěrka při krmení, čtení nebo hraní, rovněž jej využijí i jako herní koutek se stolkem, který stojí na třech nohách. Dětské křeslo s opěrkami na ruce podporuje zdravé a bezpečné sezení, jeho součástí je také měkoučký textilní potah, který lze v případě potřeby vyprat.

Stolek na hraní je vybaven didaktickými hračkami, které u dětí naplno rozvíjejí jemnou motoriku, objevují nové barvy a tvary, zabaví je na dlouhé hodiny. Těšit se mohou na schovávanou s klokanem, kterého se naučí ovládat mechanicky knoflíky, koalu na stromě, otočné zrcátko, hru s provlékáním, zrcátko a jiné skvělé doplňky. Didaktické hračky zlepšují u dětí i prostorové vidění, logické myšlení a také v nich podporují rozvoj fantazie a představivosti. Sedadlo a stolek na hraní lze používat i samostatně podle potřeb dítěte. Rozměry produktu jsou 66*70*42 cm.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*47*53 cm
Rozměry balení50*16*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.