Set didaktický stolek Activity Table Little a ekologické odrážedlo Smoby s opěrkou a chodítkem a vodítko na tahání

Popis produktu

Didaktický stolek Activity Table a ekologické odrážedlo s opěrkou, chodítkem a vodítkem na tahání představují vynikající sadu hraček pro děti od 12 měsíců. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Hračky od francouzského výrobce Smoby a německého BIG dokážou hravým způsobem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné aktivity s didaktickým stolkem, který rozvíjí jejich kognitivní schopnosti, jemnou motoriku a logické myšlení. O nádherné sportovní zážitky se postará odrážedlo se zvukem a příslušenstvím pro maximální komfort dítěte a rodičů.

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi pro vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými si vaši nejmenší vydrží dlouho hrát a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Odrážedlo auto Bobby Car Classic Eco BIG ekologické šedé s klaksonem a trendy nálepkami od 12 měsíců

Odrážedlo auto Bobby Car Classic Eco v krásném šedém provedení představuje originální dárek pro děti od 1 do 5 let. Šedé autíčko v limitované edici se stalo prvním ekologickým odrážedlem od německého výrobce BIG, které má karoserii a kola vyrobené z recyklovaných plastů. Díky nejmodernějším výrobním technologiím se tak minimalizovala zátěž na životní prostředí, přičemž se ekologické odrážedlo vyznačuje stejnou kvalitou a odolností jako klasická moderní odrážedla od značky BIG. Děti si jej oblíbí na první pohled a díky němu si mohou už velmi brzy trénovat svaly na nohou. Robustní odrážedlo podporuje motorický i pohybový vývoj dítěte i správný vývoj kyčlí.

Volant odrážedla má vůli do stran 30°, je vybaven funkčním mechanickým klaksonem, takže děti budou mít z jízdy realističtější zážitek. Plastový povrch odrážedla je chráněn před poškozením slunečními paprsky UV filtrem, takže si i po letech zachová své krásné barvy. Pevná kola s odolnými pneumatikami zaručují vynikající jízdní vlastnosti a stabilitu. Sedátko je ergonomicky tvarováno pro maximální komfort z jízdy. Sedačka má navíc vyjmutí pro koleno, takže větší dětičky se mohou odrážet jednou nohou – podobně jako na koloběžce. Rozměry produktu jsou 58*30*38 cm. Odrážedlo se pyšní vysokou nosností až 50 kg.

Opěrka a chodítko BIG k odrážedlům New&Classic&Next&Neo od 12 měsíců

Chodítko a opěrka v jednom lze napojit na všechna BIG odrážedla typu New, Classic, Next a Neo, takže představuje velmi užitečný doplněk k odrážedlům a zároveň pomůcku pro děti od 12 měsíců, které se učí chodit. Široká rukojeť poskytuje dětem dostatečnou oporu a možnosti, jak dělat první krůčky. Výška rukojeti je 40 cm. Chodítko je vybaveno mechanismem proti převrácení, proto se děti mohou o ručku bezpečně opřít, aniž by se autíčko převrátilo. Kromě využití tohoto praktického doplňku jako chodítka, lze použít i jako opěrku na odrážedle. Dětem se díky ní sedí na odrážedle pohodlněji, učí se správně sedět a udržovat páteř ve vzpřímené poloze.

Vodítko na tahání BIG s hákem k odrážedlům BIG od 12 měsíců červené

Tažné lano BIG je praktický pomocník, který vám umožní táhnout dítě na odrážedle. Když se váš prcek unaví, jednoduše vyndáte toto lehké a skladné tažné lano, zapnete ho za tažné očko v přední části odrážedel BIG Bobby Car a můžete dále dítě táhnout. Lano je mimořádně odolné proti přetržení. Přestože tažné lano je tenké, výrobce BIG garantuje nosnost až 35 kg. Lano má pohodlnou rukojeť, která se dobře drží a silný hák. Celková délka lana je 172 cm. Jasná červená a žlutá barva tažného lana jsou chráněny UV stabilizátory, které konzervují barvy, aby je slunce časem nepoškodilo.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*47*53 cm
Rozměry balení50*16*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.