Set didaktický stolek Activity Table Little a modré odrážedlo Smoby se zvuky a vodicí tyčí s ohrádkou

Popis produktu

Didaktický stolek Activity Table a modré odrážedlo se zvuky a vodicí tyčí s ohrádkou představují perfektní volbu pro všechny zvědavé a neposedné děti od 12 měsíců. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Francouzské hračky Smoby v nejvyšší kvalitě dokážou hravým způsobem rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na stolek se zábavnými aktivitami, které rozvíjí jejich kognitivní schopnosti, jemnou motoriku a logické myšlení. Originální odrážedlo překvapí nádhernými melodiemi a praktickým úložným prostorem pro hračky.

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi pro vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými si vaši nejmenší vydrží dlouho hrát a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Odrážedlo rozšiřitelné Maestro Ride-On Blue 3in1 Smoby se 3 zvuky a vodicí tyč s ohrádkou - magické oči od 6 měsíců

Rozšiřitelné odrážedlo Maestro Ride-On Blue 3v1 od francouzského výrobce Smoby je skvělý dárek pro všechny děti a zejména kluky od 6 měsíců. Díky odpojitelným částem se dokáže přizpůsobovat potřebám dětí a růst s nimi od 6 do 36 měsíců. Je vyhotoveno ve stylové modro-bílé barevné kombinaci, přední masku zdobí veselý úsměv a pohyblivé magické oči, kterými dokážou děti kdykoli změnit jejich výraz. V zadní části odrážedla je vodicí tyč, se kterou bude rodič odrážedlo snadno ovládat, přičemž je nejmenší dítě chráněno ohrádkou a 3bodovým bezpečnostním pásem.

Odrážedlo Maestro Ride-On Blue roste s dětmi ve 3 krocích:

  • Krok 1: Rodičovská kontrola
    Od 6 měsíců rodiče ovládají směr jízdy odrážedla, dítě je chráněno bezpečnostními doplňky a nožky má vyložené na odnímatelných stupačkách. Baví se s elektronickým volantem a sleduje okolí. 
  • Krok 2: První kroky
    Od 10 měsíců se dítě pokouší o první kroky s odrážedlem, přičemž mu opěradlo slouží jako stabilní opora při chození. Zlepšuje si koordinaci a pohybové schopnosti.
  • Krok 3: Samostatná jízda
    Od 12 měsíců mohou děti na odrážedle samostatně jezdit bez vodicí tyče, bezpečnostní ohrádky a pasu. Zpevňují si svaly na nohou a odhad vzdáleností.

Elektronický klakson potěší vaše nejmenší při jízdě až 3 různými zvuky. Na odnímatelné stupačky si mohou při delší jízdě vyložit nožky a relaxovat. Kvalitní a odolná kolečka se vyznačují tichým chodem, skvěle sedí na většině povrchů, takže se dá na odrážedle jezdit v interiéru i exteriéru. Ergonomicky tvarované sedátko poskytuje dětem vysoký komfort i při delší jízdě. Dá se jednoduše vyklopit, pod ním se skrývá úložný prostor pro různé hračky a drobnosti. Rozměry odrážedla jsou 61*44*55 cm. Elektronický volant funguje na 3 baterie typu LR44/AG13, které jsou součástí balení.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*47*53 cm
Rozměry balení50*16*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.