Set didaktický stolek Activity Table Little a odrážedlo Pony Smoby s přívěsem

Popis produktu

Didaktický stolek Activity Table a odrážedlo s přívěsem Pony představují skvělé hračky pro všechny děti od 12 měsíců. Hračky v setu od francouzského výrobce Smoby spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Hračky v nejvyšší kvalitě dokážou hravým způsobem rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se na stolku zabaví s různými aktivitami, které přímo rozvíjejí jejich kognitivní schopnosti a logické myšlení. Těšit se mohou také na originální odrážedlo s přívěsem, do kterého si mohou vložit své oblíbené hračky. 

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi pro vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými si vaši nejmenší vydrží dlouho hrát a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Odrážedlo s přívěsem Baby Pony Ride On Little Smoby ergonomicky tvarované s velkým držadlem pro nejmenší od 12 měsíců

Odrážedlo s přívěsem Baby Pony Little od francouzského výrobce Smoby je nádherné odrážedlo v pastelových barvách pro děti od 12 měsíců. Odrážedlo ve tvaru roztomilého poníka s hřívou, oušky a veselýma očima se stane nerozlučným společníkem vašeho dítěte. Velké držadlo v přední části je přizpůsobeno malým dětským ručkám, poskytuje jim pocit jistoty a stability. Čtyři kvalitní a odolná kolečka se postarají o hladkou a bezproblémovou jízdu. Ergonomicky tvarované sedadlo zaručí, že se na odrážedle bude dítěti pohodlně sedět i při delší jízdě. Součástí odrážedla je i přívěsný vozík, ve kterém si mohou vozit svoji oblíbenou panenku nebo plyšáka.

Odrážedlo pro děti Smoby je výborným pomocníkem při motorickém a pohybovém vývoji každého dítěte. Zpevňuje svalstvo nohou, zlepšuje cit pro rovnováhu, sezení na širokém sedadle umožňuje správný vývoj kyčlí. Dětské odrážedlo je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou sametové na dotek. Originální vzhled odrážedla rozvíjí dětskou fantazii a představivost, představuje si jízdu na skutečném poníkovi a získává skvělé zážitky. Nosnost produktu je 25 kg a jeho rozměry jsou 54*27*40 cm.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*47*53 cm
Rozměry balení50*16*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.