Set didaktický stolík Activity Table Little a kuchyňka pro nejmenší Smoby s kostkami a nádobím

Popis produktu

Didaktický stolek Activity Table a kuchyňka s didaktickými kostkami a nádobím představují skvělou sadu hraček pro děti již od 12 měsíců. Didaktické hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Francouzské hračky Smoby v prvotřídní kvalitě byly navrženy s cílem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné funkce, které přímo rozvíjejí jejich kognitivní schopnosti a logické myšlení. Díky kuchyňce si zahrají i na šéfkuchaře, nádherné barvy s veselými motivy podporují jejich fantazii a představivost.

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi pro vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými si vaši nejmenší vydrží dlouho hrát a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Didaktická kuchyňka pro nejmenší Cooky Kitchen Little Smoby s kostkami a nádobím do kuchyňky od 18 měsíců

Didaktická kuchyňka pro nejmenší Cooky Kitchen z edice Little Smoby je fantastická hračka pro chlapce a dívky již od 18 měsíců. Nadčasová kuchyňka v jemných pastelových barvách s obrázky zvířátek okouzlí děti na první pohled, už od útlého věku si mohou vyzkoušet hru na povolání kuchařů. Kuchyňka je vybavena kompletní sadou 25 doplňků, mezi kterými děti najdou skleničky, talířky, šálky, lžičky, vidličky, nožíky, pánev, hrnec s poklicí, solničku se zvukem cric-crac, kapsle do kávovaru (káva/mléko/čokoláda), a 4 didaktické kostky pro všestranný rozvoj vašich dětí.

V centrální části kuchyňky je umístěna varná deska, kávovar a v nejvyšší části jsou na digestoři umístěny zvukové hodiny s mechanickým zvukem cric-crac, které zobrazují čtyři různá zvířátka. Kuchyňka nabízí dostatek úložného prostoru. Didaktické kostky pomohou nejmenším dětem se zlepšením jemné motoriky a rozpoznáváním různých tvarů a barev. Vhazováním kostek do správných otvorů nabývají sebevědomí, rozvíjejí si logické myšlení a prostorové vnímání. Rozměry kuchyňky jsou 65*35*85 cm, výška pracovní plochy je 41 cm.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*47*53 cm
Rozměry balení50*16*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.