Set didaktický stolek Activity Table Little a kostka Explor Cube Smoby pro vývoj jemné motoriky se zvukem

Popis produktu

Didaktický stolek Activity Table a kostka Explor se zvukem představují skvělý dárek pro každé zvědavé dítě již od 12 měsíců. Didaktické hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Francouzské hračky Smoby v prvotřídní kvalitě byly navrženy s cílem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné aktivity, které přímo rozvíjí jejich kognitivní schopnosti a logické myšlení, nádherné barvy s veselými motivy podporují jejich fantazii a představivost.

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi pro vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými si vaši nejmenší vydrží dlouho hrát a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Didaktická kostka Explor Cube Little Smoby pro jemnou motoriku 5 stran a 13 funkcí se zvukem od 12 měsíců

Didaktická kostka Explor Cube Little od francouzského výrobce Smoby představuje multifunkční hračku pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže všestranně se rozvíjet. Originální kostka v jemných pastelových barvách je vyrobena z prvotřídního plastu se sametově jemným povrchem, takže si s ní bezpečně zahrají kluci i holky. Těšit se mohou na 13 aktivit, při kterých si procvičí jemnou motoriku, logické myšlení a rozvíjejí si také fantazii a představivost.

Kostka je vybavena 5 herními stranami, na kterých se nacházejí otvory pro 4 vkládací kostky se zvířátky, hra s kroužky, kolečko s lopatkami, otáčecí válec a květ, ozubená kola, otáčecí koala, hra na schovávanou se želvou, či beruška s mechanickým zvukem crick -crick. Děti se při hře s didaktickou kostkou učí rozeznávat i různé struktury povrchů, rozeznávat jednotlivé barvy a zvuky. Didaktická kostka je vybavena i praktickými dvířky, ze kterých lze vkládací kostky snadno vyjmout. Rozměry didaktické kostky jsou 29*28*40 cm.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*47*53 cm
Rozměry balení50*16*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.