Set didaktický stolek Activity Table Little a houpačka Slon Smoby s pohyblivýma ušima

Popis produktu

Didaktický stolek Activity Table a houpačka Slon s pohyblivýma ušima představují skvělý dárek pro všechny děti od 12 měsíců. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Hračky od francouzského výrobce Smoby a německého BIG dokážou hravým způsobem rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné aktivity s didaktickým stolkem, které přímo rozvíjí jejich kognitivní schopnosti, jemnou motoriku a logické myšlení. Houpačka s motivem slona jim přinese skvělý relax po každé hře a podporuje rozvoj jejich fantazie a představivosti.

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi pro vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými si vaši nejmenší vydrží dlouho hrát a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Houpačka Slon BIG s pohyblivýma ušima od 12 měsíců

Houpačka Slon představuje výborný dárek pro všechny děti od 1 do 5 let. Je provedena v krásné barevné kombinaci šedé a modré. Má ergonomicky tvarované oranžové sedátko, na kterém děťátko sedí pohodlně a neunaví se ani po dlouhých chvílích houpání. Houpačka pro děti má veselý tvar slona s pohyblivýma ušima, které zároveň slouží jako držadla. Celková délka houpačky je 85 cm a její celková výška je 50 cm. Houpačka je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, který je odolný, pevný a zároveň jemný k dětským ručkám. Je určena pro děti s maximální váhou 50 kg.

Díky svému tvaru je houpačka stabilní a poskytuje dětem bezpečnou zábavu. Je jako stvořená k houpání na zahradě, ale má praktické rozměry a hodí se i do každého dětského pokojíčku. Houpačka má hmotnost 4,9 kg, takže se dá bez problémů přenášet z pokoje na zahradu či v kufru auta, aby ji děťátko mělo všude s sebou. BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*47*53 cm
Rozměry balení50*16*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.