Set didaktický stolek Activity Table Little a garáž 3patrová s výtahem Smoby a kufřík na nářadí s autíčky

Popis produktu

Didaktický stolek Activity Table a 3patrová garáž s kufříkem na nářadí a autíčky představují skvělou sadu hraček pro děti již od 12 měsíců. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Francouzské hračky Smoby ve špičkové kvalitě dokážou hravým způsobem rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné aktivity, které přímo rozvíjí jejich kognitivní schopnosti a logické myšlení. Díky stylovým autíčkům a garáži si děti zahrají i na závodníky, naplno využijí svoji fantazii a představivost.

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi pro vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými si vaši nejmenší vydrží dlouho hrát a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Garáž 3patrová Grand Garage Little Smoby s výtahem automyčkou a auto s helikoptérou od 18 měsíců

Patrová garáž Grand Garage Little představuje vynikající dárek pro všechny děti a zejména kluky od 18 měsíců. Dětská garáž pro autíčka má 3 patra, která jsou propojena klasickou cestou a také praktickým autovýtahem s mechanickým ovládáním. Děti se mohou těšit na spouštěcí rampy, různé dopravní značky, automyčku a dráhu pro helikoptéru ve vrchní části. Skvělou součástí garáže je i praktický úložný box v přízemí, do kterého si děti mohou ukládat svá autíčka nebo jiné drobnosti. Designová garáž v modrém pastelovém provedení působí realisticky, je vyrobena z pevného a kvalitního plastu, takže dětem vydrží dlouhá léta. V balení se nachází také 1 autíčko a 1 helikoptéra.

Hra s autíčky a parkovací garáží pomáhá s všestranným rozvojem dítěte. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Při hře s více dětmi si zlepšují i komunikační dovednosti, rychleji se socializují a získávají nové kamarády. Rozměry garáže jsou 62*60*43 cm, vejde se do každého dětského pokojíčku.

Kufřík na nářadí s autíčky Vehicles Little Smoby tři zvířátka dopravní prostředky od 12 měsíců

Dětský kufřík na nářadí Vehicles Little od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny děti a zejména kluky od 12 měsíců. Kufřík v nádherném modrém pastelovém provedení s oblými tvary obsahuje 3 autíčka s podobou zvířátek – 2 osobní auta a 1 hasičské autíčko. Kufřík je vybaven praktickou rukojetí, přizpůsobenou pro malé dětské ruce a je vyroben z odolných a pevných plastových materiálů, jeho povrch je sametově jemný na dotek. Díky této skvělé sadě hraček si děti zahrají hry na opraváře a novými modely si mohou doplnit svou sbírku autíček a zahrát si na závodníky.

Hračky z edice Little Smoby jsou pečlivě navrženy špičkovými francouzskými návrháři tak, aby umožnily dětem naplno využívat jejich fantazii a představivost. Jemné pastelové barvy, oblé tvary a precizně vypracované detaily zaručí, že si dítě hraje s hračkami prvotřídní kvality. Učí se díky nim poznávat okolní svět, získává zdravé sebevědomí a také si rozvíjí jemnou motoriku. Rozměry kufříku jsou 23*10*14 cm.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*47*53 cm
Rozměry balení50*16*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.