Set didaktický stolek Activity Table Little a garáž s automyčkou Smoby a heliportem s autíčkem

Popis produktu

Didaktický stolek Activity Table a garáž s automyčkou a heliportem s autíčkem potěší všechny děti a zejména chlapce již od 12 měsíců. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Francouzské hračky Smoby v nejvyšší kvalitě dokážou hravým způsobem rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné aktivity, které přímo rozvíjí jejich kognitivní schopnosti a logické myšlení. Díky nádherné garáži s autíčkem si děti zahrají i na řidiče a závodníky, naplno využijí svou fantazii a představivost.

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi pro vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými si vaši nejmenší vydrží dlouho hrát a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Garáž s automyčkou First Garage Little Smoby heliport s výtahem a benzinovou pumpou s 1 autíčkem od 18 měsíců

Garáž s automyčkou First Garage Little od francouzského výrobce Smoby je vynikající hračka pro chlapce a dívky od 18 měsíců. Garáž v jemných pastelových barvách nabídne malým řidičům benzinovou pumpu pro natankování a také automyčku, ve které autíčko dokonale vyčistí. Garáž pro autíčka má 2 patra, která jsou spojena výtahem a také nechybí ani spouštěcí rampa, po které se autíčko spustí na zem. Garáže jsou vybaveny parkovacími místy, ve spodní části se nachází také prostor pro technický servis autíčka. Střecha garáže je vybavena také přistávací plochou pro helikoptéry.

Hra s autíčky a parkovací garáží pomáhá rozvíjet schopnosti a dovednosti dítěte již od útlého věku. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozměry garáže jsou 56*29*32 cm. Součástí garáže je 1 modré autíčko s oblými tvary.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*47*53 cm
Rozměry balení50*16*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.