Set didaktický stolek Cotoons Smoby s funkcemi růžový, kolotoč s tančícími figurkami, melodie

Popis produktu

Najít krásné a zároveň kvalitní hračky pro děti je někdy opravdu těžké. Set hraček Smoby vám však výběr usnadní, protože v sobě ukrývá dvě kvalitní hračky – didaktický stolek Cotoons a kolotoč Cotoons Merry. Dvě hračky v jednom setu nyní získáte za velmi výhodnou cenu, čímž potěšíte nejen děti, ale i sebe. Dětičky si s hračkami úžasně zahrají a zároveň se i něco naučí.

Didaktický stůl Activity Table Cotoons Smoby se zvukem, světlem a mnoha funkcemi od 12 měsíců

Didaktický stolek Cotoons s hudebními a světelnými funkcemi je elektronický stolek pro děti vhodný od 12 měsíců. Stolek na hraní je vyroben z kvalitního jemného plastu, s oblými bezpečnými hranami, s množstvím různých funkcí na hraní pro děti. V pravém rohu stolku je velká barevná kytička se čtyřmi barevnými okvětními lístky a v každém lístku je otvor jiného tvaru na vhození kostky.

Je to nejen naučná didaktická hra, ale děti se při hraní zabaví. Stolek se dá jednoduše složit – nožičky lze vyndat a uložit. Dětské zábavní centrum funguje na 2 LR44 baterie. Barevné provedení dětského stolku je v pěkné kombinaci bílé a růžové barvy, vhodné zejména pro holčičky, ale potěší i chlapce.

Kolotoč Cotoons Merry Smoby s tančícími figurkami a melodiemi od 12 měsíců

Dětský kolotoč Cotoons Merry pro nejmenší děti se po zapnutí roztočí a vydává pěkné melodie. Kolotoč pro děti obsahuje tři figurky Cotoons – zelenou žabku Wabap, žluto-oranžovou květinku Tulip a hnědou opičku Moki, které jsou hrdiny v seriálu Cotoons od společnosti Smoby. Dětský plastový kolotoč s tančícími figurkami má rozměry 22*22*10 centimetrů.

Tato unikátní hračka okamžitě strhne pozornost vašeho dítěte a zabaví se s ní dlouhé hodiny. Roztomilý dětský kolotoč je modré barvy se slunečníkem uprostřed, doplněný pěknými barvami zelené barvy. Hra s touto hračkou rozvíjí u dětí motoriku a fantazii.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu47*47*49 cm
Celková výška49 cm
Rozměry balení49*15*58 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,6 kg
PoznámkaBattery: 2 x LR44/AG13 1.5V included
Barvamodrá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné