Set didaktický stolek Activity Table Little Smoby a chodítko a kočárek a přívěs Buggy 3v1

Popis produktu

Didaktický stolek Activity Table a chodítko a kočárek s přívěsem Buggy 3v1 okouzlí všechny děti již od 12 měsíců. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Hračky od francouzského výrobce Smoby a německého BIG dokážou hravým způsobem rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné aktivity s didaktickým stolkem, který rozvíjí jejich kognitivní schopnosti, jemnou motoriku a logické myšlení. Radost jim udělá i multifunkční chodítko, se kterým si vyzkouší první kroky a využijí jej i jako kočárek pro své oblíbené panenky a plyšové hračky.

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi pro vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými si vaši nejmenší vydrží dlouho hrát a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Chodítko a kočárek a přívěs Buggy 3v1 BIG s brzdou k odrážedlům

Chodítko a kočárek a přívěs Buggy 3v1 od renomovaného německého výrobce BIG je vynikající multifunkční hračka, jako stvořená pro chlapce a dívky od 1 do 5 let. Lze ji zkombinovat se všemi odrážedly BIG Bobby Cars – New, Classic, Scooter, Neo a Next. Tato moderní hračka v krásném, šedo-bílém barevném provedení s červenými doplňky je skutečně univerzální – menší děti ji využijí jako bezpečné chodítko, učí se s ní své první kroky, pak ji mohou využít jako kočárek pro své hračky, panenky a nakonec ji mohou připojit k odrážedlu jako přívěs a hrát si na řidiče. Multifunkční přívěs tak roste spolu s dítětem.

V přední části chodítka se nachází ochrana proti převrácení a zároveň disponuje i brzdou na kolečkách, kterou dětičky využijí při jízdě s kočárkem. Kvalitní kolečka jsou příjemně měkká a tichá, vhodná do exteriéru i interiéru. Když budou děti využívat chodítko jako přívěs, jistě ocení jednoduché připojování k odrážedlu pomocí jisticího čepu. V zadní části hračky, za plastovou mřížkou, se nachází úložný prostor, do kterého si děti mohou uložit různé drobnosti a hračky. Povrch chodítka pokrývají různé veselé obrázky barevných postaviček. Zaoblená rukojeť dodává dětem pocit jistoty, je přizpůsobena pro malé dětské ruce. Plyšové hračky nejsou součástí balení.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*47*53 cm
Rozměry balení50*16*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.