Set didaktický stolek Activity Table Little a chodítko a kočárek Baby Walker Smoby s 30cm panenkou

Popis produktu

Didaktický stolek Activity Table a chodítko a kočárek Baby Walker s 30 cm velkou panenkou přinesou dětem a zejména holčičkám od 12 měsíců při hře spoustu radostných zážitků. Didaktické hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Originální hračky Smoby s francouzským designem byly navrženy s cílem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné funkce, které přímo rozvíjí jejich motoriku, kognitivní schopnosti a logické myšlení. Nádherná panenka s multifunkčním chodítkem v nádherných barvách podněcuje také dětskou fantazii a představivost při hře na rodiče.

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi pro vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými si vaši nejmenší vydrží dlouho hrát a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Didaktické chodítko a kočárek Baby Walker 3v1 + Baby Doll Little Smoby s 30cm panenkou a brzdovým systémem od 12 měsíců

Chodítko a kočárek pro panenku Baby Walker 3v1 z edice Little Smoby od francouzského výrobce Smoby je skvělý dárek pro všechny děti od 12 měsíců, které si rády hrají se svými panenkami. Multifunkční chodítko v pastelovém modrém provedení pomůže vašim nejmenším s prvními kroky jako chodítko. Opírají se o něj, nabírají jistotu a snadno si osvojují správné pohyby. Rodiče potěší funkce brzdění – díky tlačítkům na kolečkách dokáží chodítko jednoduše zastavit. Součástí balení je i originální panenka o výšce 30 cm, kterou děti mohou uložit do kočárku ve 2 polohách – sedátko lze nastavit tak, aby panenka seděla ve směru jízdy nebo tváří k dítěti.

Dítě se učí chodit a zároveň komunikuje se svojí panenkou. Bezpečnostní pás ochrání panenku před vypadnutím ze sedadla. Oblá ergonomická rukojeť je uzpůsobena pro malé dětské ruce, umožňuje jim snadnou manipulaci s hračkou. Odnímatelné sedadlo poslouží dětem jako praktická autosedačka, která se snadno přenáší, mohou si ji vzít spolu s panenkou na návštěvy a výlety. Celkové rozměry chodítka jsou 50*45*47 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*47*53 cm
Rozměry balení50*16*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.