Set didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 Little a dílna Smoby na kolečkách s pracovním nářadím

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 a dílna na tahání s pracovním nářadím dohromady tvoří moderní sadu hraček, se kterou se zabaví děti již od 12 měsíců. Hračky v setu od francouzských výrobců Smoby a Écoiffier zabaví chlapce a dívky na dlouhá léta, vyznačují se nádherným designem. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné funkce, které přímo rozvíjí jejich motoriku, kognitivní schopnosti a logické myšlení. Originální vozík s dílnou přinese chlapcům spoustu radostných zážitků při hře na mechaniky a opraváře.

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odnímatelným tabletem od 12 měsíců

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky širokému rozestupu kol je chodítko velmi stabilní, kolečka jsou vybavena tlačítky s funkcí brzdění, čímž je zaručena bezpečnost dítěte. Ergonomické držadlo je ve výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opřít, získává při chození pocit jistoty a sebevědomí.

V přední části chodítka se nachází tablet s 8 didaktickými funkcemi, který lze z chodítka snadno vyjmout a používat samostatně. Vaši nejmenší se tak mohou těšit na třídění kostek podle tvarů a barev, uzamykatelná dvířka, zrcátko, posouvatelnou berušku se zvukem cric-crac, mechanický klakson a různé pohyblivé části, které prověří šikovnost dítěte. Tablet lze díky rukojeti snadno přenášet, rodiče jej dětem mohou brát na výlety či návštěvy. Chodítko po vyjmutí didaktického tabletu poslouží dítěti i jako praktický kočárek pro panenku nebo oblíbeného plyšáka. Rozměry chodítka jsou 50*43*47 cm.

Vozík na tahání dílna Mecanics Trolley Écoiffier s pracovním nářadím 19 dílů od 18 měsíců

Vozík na tahání s pracovním nářadím Mecanics Trolley od Écoiffier je skvělá a praktická hračka pro malého chlapečka od 18 měsíců, který s nadšením pozoruje dospělé při práci a rád je při hře napodobuje. Vozík na kolečkách je lehký a díky čtyřem kolečkům se s ním manipuluje opravdu jednoduše. Má jednu praktickou rukojeť, za kterou ho děti mohou táhnout a převážet si tak své nářadí kamkoli to potřebují. 19dílný vozík Écoiffier obsahuje veškeré potřebné nářadí pro malého kutila.

Ve vozíku je prakticky umístěna vrtačka, šroubovák, kladívko, šrouby, matice, kombinačky či francouzský klíč. Malý kutil si může montovat, šroubovat, zapojit fantazii a za pomoci nářadí vytvářet libovolné tvary. Celý vozík, včetně nářadí, je vyroben z kvalitních a odolných plastů, které dlouho vydrží a jsou příjemné na dotek. Je proveden v pěkné červené a žluté barvě s šedým detailem, které dodávají vozíku svěžest a hravost. Nářadí je vytvarováno přesně pro malé dětské ruce, takže ho dítě bude umět správně uchopit a hrát si s ním.

Smoby je přední francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Francouzský výrobce Écoiffier vyrábí prvotřídní plastové hračky již několik desetiletí, neobsahují škodlivé látky, jsou bezpečné pro vaše nejmenší.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*43*47 cm
Rozměry balení50*18*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.