Set didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 Little a vláček Smoby s kostkami s motivem zvířátek a skládací věž

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 a vláček s kostkami a skládací věž přinesou dětem od 12 měsíců při hře spoustu radostných zážitků. Didaktické hračky v setu spolu barevně a designově ladí, okouzlí kluky i holky. Nadčasové hračky Smoby a Écoiffier s francouzským designem byly navrženy s cílem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné funkce, které přímo rozvíjí jejich motoriku, kognitivní schopnosti a logické myšlení. Nádherné barvy s originálními motivy zvířátek také podporují jejich fantazii a představivost.

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odnímatelným tabletem od 12 měsíců

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky širokému rozestupu kol je chodítko velmi stabilní, kolečka jsou vybavena tlačítky s funkcí brzdění, čímž je zaručena bezpečnost dítěte. Ergonomické držadlo je ve výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opřít, získává při chození pocit jistoty a sebevědomí.

V přední části chodítka se nachází tablet s 8 didaktickými funkcemi, který lze z chodítka snadno vyjmout a používat samostatně. Vaši nejmenší se tak mohou těšit na třídění kostek podle tvarů a barev, uzamykatelná dvířka, zrcátko, posouvatelnou berušku se zvukem cric-crac, mechanický klakson a různé pohyblivé části, které prověří šikovnost dítěte. Tablet lze díky rukojeti snadno přenášet, rodiče jej dětem mohou brát na výlety či návštěvy. Chodítko po vyjmutí didaktického tabletu poslouží dítěti i jako praktický kočárek pro panenku nebo oblíbeného plyšáka. Rozměry chodítka jsou 50*43*47 cm.

Didaktický vláček BB Abrick Écoiffier s kostkami s motivem zvířátek od 12 měsíců

Didaktický vláček BB Abrick od francouzského výrobce Écoiffier zaujme chlapce a dívky od 12 měsíců na první pohled. Zabaví se s originálním vláčkem v jemných pastelových barvách a kostkami s obrázky zvířátek, které ukládají na vagony tak, aby se mohly vydat na dobrodružnou cestu. Kostky jsou vyrobeny ve větších rozměrech, umožňují dětem snadnou manipulaci při jejich skládání. Vláček o délce 52 cm naplno rozvíjí dětskou fantazii a představivost, při hře si zlepšuje jemnou motoriku a logické myšlení.

Didaktické hračky z řady BB Abrick byly navrženy s ohledem na potřeby nejmenších dětí, pomáhají jim všestranně se rozvíjet, rozeznávat nové barvy a tvary. Vláček s kostkami je vyroben z pevného plastu se zaoblenými hranami pro maximální bezpečnost dětí. Hračka v pastelových barvách působí na děti harmonicky a uklidňujícím dojmem. Dětský vláček s kostkami přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji děťátka a proto nesmí chybět v dětském pokojíčku. Rozměry vláčku jsou 52*11*16 cm.

Didaktická věž BB AbricK Écoiffier 8 barevných kelímků pro nejmenší od 6 měsíců

Didaktická věž BB Abrick představuje nádherný dárek pro nejmenší děti od 6 měsíců. Chlapci a dívky se zabaví s 8 kelímky v jemných barvách, které skládají na sebe od největšího po nejmenší. Skládání věže z kelímků hravým způsobem u dětí rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a prostorové vnímání. Dotykem zkoumají nové tvary, učí se rozpoznávat barvy. Jednotlivé kelímky jsou vyrobeny z pevného plastu se zaoblenými hranami, aby si děti hrály v naprostém bezpečí. Díky didaktické hračce se v nich probouzí fantazie a představivost, objevují různé způsoby skládání kelímků.

Kompaktní věž lze využít doma či vzít k návštěvám, díky malým rozměrům ji snadno vezmete i na výlet. Rozměry poskládané věže jsou 8*8*42 cm. Francouzský výrobce Écoiffier vyrábí prvotřídní plastové hračky již několik desetiletí, neobsahují škodlivé látky, jsou bezpečné pro vaše nejmenší.

Smoby je přední francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*43*47 cm
Rozměry balení50*18*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.