Set didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 Little a stolek Activity Table Smoby s rozebíratelnou trubicí

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočárek 3v1 a stolek Activity Table s rozebíratelnou trubicí přinesou dětem od 12 měsíců při hře spoustu radostných zážitků. Didaktické hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Francouzské hračky Smoby si vás získají prvotřídní kvalitou, byly navrženy s cílem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na řadu didaktických funkcí, které přímo rozvíjejí jejich motorické schopnosti a logické myšlení, jemné barvy s veselými motivy podporují jejich fantazii a představivost.

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odnímatelným tabletem od 12 měsíců

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky širokému rozestupu kol je chodítko velmi stabilní, kolečka jsou vybavena tlačítky s funkcí brzdění, čímž je zaručena bezpečnost dítěte. Ergonomické držadlo je ve výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opřít, získává při chození pocit jistoty a sebevědomí.

V přední části chodítka se nachází tablet s 8 didaktickými funkcemi, který lze z chodítka snadno vyjmout a používat samostatně. Vaši nejmenší se tak mohou těšit na třídění kostek podle tvarů a barev, uzamykatelná dvířka, zrcátko, posouvatelnou berušku se zvukem cric-crac, mechanický klakson a různé pohyblivé části, které prověří šikovnost dítěte. Tablet lze díky rukojeti snadno přenášet, rodiče jej dětem mohou brát na výlety či návštěvy. Chodítko po vyjmutí didaktického tabletu poslouží dítěti i jako praktický kočárek pro panenku nebo oblíbeného plyšáka. Rozměry chodítka jsou 50*43*47 cm.

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi na vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými se vaši nejmenší vydrží dlouho bavit a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Trubice skládací a rozebíratelná Tubo Little Smoby různé formy a motivy od 12 měsíců

Trubice skládací a rozebíratelná Tubo Little od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky již od 12 měsíců. Didaktická hračka se skládá z 12 dílů polovičních trubic, které lze navzájem propojovat a vytvářet tak nové tvary, obrazce nebo kroužky. Plastové díly se zaoblenými hranami jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, jejich povrch je jemný na dotek, jsou uzpůsobeny pro malé dětské ruce. Vaši nejmenší s nimi budou manipulovat bez jakýchkoli problémů, díky spojovací hře objevují nové barvy a tvary, rozvíjí si jemnou motoriku a představivost.

Učí se vytvářet různé obrazce, plně využívají svou kreativitu a objevují stále nové herní možnosti. Délka každého díla je 11,7 cm. Od 12 měsíců: Dítě se snaží uchopit jednotlivé díly, zkoumá je dotykem, přičemž si posiluje jemnou motoriku, rozvíjí si představivost a objevuje nové barvy. Od 18 měsíců: Dítě se učí vytvářet nové tvary, obrazce, vykonává komplexní pohyby, spojuje jednotlivé díly, přičemž využívá i různých barevných variací. Kvalitní a odolná 12dílná souprava zabaví děti při vytváření hada, hvězdy, kroužků, řetězu a jiných tvarů.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*43*47 cm
Rozměry balení50*18*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.