Set didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 Little a stánek Smoby se zmrzlinou a vaflemi

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 a stánek se zmrzlinou a vaflemi představují fantastickou soupravu, se kterou si zahrají všechny děti od 12 měsíců. Hračky v setu od francouzských výrobců Smoby a Écoiffier zabaví chlapce a dívky na dlouhá léta, vyznačují se nadčasovým designem. Vaši nejmenší se mohou těšit na skvělé funkce, které přímo rozvíjí jejich motoriku, kognitivní schopnosti a logické myšlení. Stánek se zmrzlinou a vaflemi využijí při hře na povolání, už od útlého věku si trénují své obchodní dovednosti a přibližují se světu dospělých.

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odnímatelným tabletem od 12 měsíců

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky širokému rozestupu kol je chodítko velmi stabilní, kolečka jsou vybavena tlačítky s funkcí brzdění, čímž je zaručena bezpečnost dítěte. Ergonomické držadlo je ve výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opřít, získává při chození pocit jistoty a sebevědomí.

V přední části chodítka se nachází tablet s 8 didaktickými funkcemi, který lze z chodítka snadno vyjmout a používat samostatně. Vaši nejmenší se tak mohou těšit na třídění kostek podle tvarů a barev, uzamykatelná dvířka, zrcátko, posouvatelnou berušku se zvukem cric-crac, mechanický klakson a různé pohyblivé části, které prověří šikovnost dítěte. Tablet lze díky rukojeti snadno přenášet, rodiče jej dětem mohou brát na výlety či návštěvy. Chodítko po vyjmutí didaktického tabletu poslouží dítěti i jako praktický kočárek pro panenku nebo oblíbeného plyšáka. Rozměry chodítka jsou 50*43*47 cm.

Stánek se zmrzlinou a vaflemi Delight Market Vert Azur Écoiffier s pokladnou a 26 doplňků od 18 měsíců

Stánek se zmrzlinou a vaflemi Delight Market Vert Azur značky Écoiffier je krásná hračka se spoustou detailů vhodná pro děti od 18 měsíců. Dětský vozík se zmrzlinou přichází se vším, co děti potřebují k prodeji té nejsladší a osvěžující letní pochoutky. Součástí zmrzlinového stánku je až 26 doplňků a patří k nim například zmrzliny v kornoutech, nanuky, vafle, makronky, džemy a donuty. Zmrzlinářský stánek na kolečkách je vybaven také platebním terminálem s kreditní kartou a košíkem, do kterého si děti mohou uložit svůj nákup. Rozměry stánku jsou 45*30*62 cm.

Smoby je přední francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Francouzský výrobce Écoiffier vyrábí prvotřídní plastové hračky již několik desetiletí, neobsahují škodlivé látky, jsou bezpečné pro vaše nejmenší.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*43*47 cm
Rozměry balení50*18*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.