Set didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 Little a sedátko se stolem Smoby a skládací trubicí pro vývoj jemné motoriky

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočárek 3v1 a sedátko se stolem a skládací trubicí přinesou dětem od 12 měsíců skvělou zábavu na každý den. Didaktické hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Prvotřídní francouzské hračky Smoby si vás získají špičkovou kvalitou, byly navrženy s cílem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na řadu didaktických funkcí, které rozvíjejí jejich motorické schopnosti a logické myšlení, nádherné jemné barvy s obrázky zvířátek podporují jejich fantazii a představivost.

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odnímatelným tabletem od 12 měsíců

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky širokému rozestupu kol je chodítko velmi stabilní, kolečka jsou vybavena tlačítky s funkcí brzdění, čímž je zaručena bezpečnost dítěte. Ergonomické držadlo je ve výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opřít, získává při chození pocit jistoty a sebevědomí.

V přední části chodítka se nachází tablet s 8 didaktickými funkcemi, který lze z chodítka snadno vyjmout a používat samostatně. Vaši nejmenší se tak mohou těšit na třídění kostek podle tvarů a barev, uzamykatelná dvířka, zrcátko, posouvatelnou berušku se zvukem cric-crac, mechanický klakson a různé pohyblivé části, které prověří šikovnost dítěte. Tablet lze díky rukojeti snadno přenášet, rodiče jej dětem mohou brát na výlety či návštěvy. Chodítko po vyjmutí didaktického tabletu poslouží dítěti i jako praktický kočárek pro panenku nebo oblíbeného plyšáka. Rozměry chodítka jsou 50*43*47 cm.

Sedátko s didaktickým stolem Cosy Seat Little Smoby s textilním potahem a funkcemi na vývoj motoriky od 6 měsíců

Sedátko s didaktickým stolem Cosy Seat Little představuje vynikající nafukovací křeslo se stolkem, které využijí děti již od 6 měsíců. Multifunkční nafukovací křeslo pro děti se dá používat jako pohodlná opěrka při krmení, čtení nebo hraní, rovněž jej využijí i jako herní koutek se stolkem, který stojí na třech nohou. Dětské křeslo s opěrkami na ruce podporuje zdravé a bezpečné sezení, jeho součástí je také měkoučký textilní potah, který lze v případě potřeby vyprat.

Stolek na hraní je vybaven didaktickými hračkami, které u dětí naplno rozvíjejí jemnou motoriku, objevují nové barvy a tvary, zabaví je na dlouhé hodiny. Těšit se mohou na schovávanou s klokanem, kterého se naučí ovládat mechanicky knoflíky, koalu na stromě, otočné zrcátko, hru s provlékáním, zrcátko a jiné skvělé doplňky. Didaktické hračky zlepšují u dětí i prostorové vidění, logické myšlení a také v nich podporují rozvoj fantazie a představivosti. Sedadlo a stolek na hraní lze používat i samostatně podle potřeb dítěte. Rozměry produktu jsou 66*70*42 cm.

Trubice skládací a rozebíratelná Tubo Little Smoby různé formy a motivy od 12 měsíců

Trubice skládací a rozebíratelná Tubo Little od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky již od 12 měsíců. Didaktická hračka se skládá z 12 dílů polovičních trubic, které lze navzájem propojovat a vytvářet tak nové tvary, obrazce nebo kroužky. Plastové díly se zaoblenými hranami jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, jejich povrch je jemný na dotek, jsou uzpůsobeny pro malé dětské ruce. Vaši nejmenší s nimi budou manipulovat bez jakýchkoli problémů, díky spojovací hře objevují nové barvy a tvary, rozvíjí si jemnou motoriku a představivost.

Učí se vytvářet různé obrazce, plně využívají svou kreativitu a objevují stále nové herní možnosti. Délka každého díla je 11,7 cm. Od 12 měsíců: Dítě se snaží uchopit jednotlivé díly, zkoumá je dotykem, přičemž si posiluje jemnou motoriku, rozvíjí si představivost a objevuje nové barvy. Od 18 měsíců: Dítě se učí vytvářet nové tvary, obrazce, vykonává komplexní pohyby, spojuje jednotlivé díly, přičemž využívá i různých barevných variací. Kvalitní a odolná 12dílná souprava zabaví děti při vytváření hada, hvězdy, kroužků, řetězu a jiných tvarů.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*43*47 cm
Rozměry balení50*18*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.