Set didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 Little a sedátko do vaničky Smoby s přísavkami a vodními hračkami

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočárek 3v1 a sedátko do vaničky s vodními hračkami představuje perfektní volbu pro děti od 12 měsíců. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, vytvoří veselou atmosféru nejen v dětském pokojíčku, ale také v koupelně při koupání. Špičkové hračky od francouzského výrobce Smoby byly navrženy s cílem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Nejmenší děti se mohou těšit na zábavné funkce, které přímo rozvíjí jemnou motoriku, kognitivní schopnosti a logické myšlení. Nádherné barvy s pravým francouzským designem na hračkách rozvíjí jejich fantazii a představivost.

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odnímatelným tabletem od 12 měsíců

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky širokému rozestupu kol je chodítko velmi stabilní, kolečka jsou vybavena tlačítky s funkcí brzdění, čímž je zaručena bezpečnost dítěte. Ergonomické držadlo je ve výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opřít, získává při chození pocit jistoty a sebevědomí.

V přední části chodítka se nachází tablet s 8 didaktickými funkcemi, který lze z chodítka snadno vyjmout a používat samostatně. Vaši nejmenší se tak mohou těšit na třídění kostek podle tvarů a barev, uzamykatelná dvířka, zrcátko, posouvatelnou berušku se zvukem cric-crac, mechanický klakson a různé pohyblivé části, které prověří šikovnost dítěte. Tablet lze díky rukojeti snadno přenášet, rodiče jej dětem mohou brát na výlety či návštěvy. Chodítko po vyjmutí didaktického tabletu poslouží dítěti i jako praktický kočárek pro panenku nebo oblíbeného plyšáka. Rozměry chodítka jsou 50*43*47 cm.

Sedátko do vaničky Baby Bath Time Little Smoby s přísavkami a vodními hračkami od 6 měsíců

Dětské sedátko do vany Baby Bath Time Little od francouzského výrobce Smoby je skvělý doplněk ke koupání pro nejmenší děti již od 6 měsíců. Chlapci a holčičky sedí pohodlně na sedátku jako na židli a během koupání si výborně zahrají s vodními hračkami. Ergonomické sedátko pro děti je vyrobeno z kvalitního a jemného plastového materiálu, má oblé tvary, takže jsou v něm děti v bezpečí. Křeslo pro děti do vaničky se skládá ze dvou částí – ze stolku s hračkami a z křesla. Sedací část je vhodná pro dítě s hmotností od 6 do 13 kg.

Stolek se jednoduchým přitlačením přicvakne ke křeslu a pomocí knoflíku lze snadno uvolnit. Hrací stolek se odloží a dítě lze jednoduše vyjmout ze sedátka. Ze spodní části sedátka se nacházejí přísavky, díky čemuž dítě nesklouzne a sedátko je stabilní. S hracím stolkem zažijí děti spoustu krásných chvil. Z velké květinky teče voda jako ze sprchy do bazénku s točícím se vodním mlýnem, odtud vytéká zpět do vany. Rovněž se výborně zabaví s krásnou modrou velrybou, která se vykoupe spolu s nimi.

Smoby je přední francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*43*47 cm
Rozměry balení50*18*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.