Set didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 Little a nočník autíčko Smoby s volantem a klaksonem

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočárek 3v1 a nočník autíčko s volantem a klaksonem představují skvělou sadu hraček pro všechny děti již od 12 měsíců. Hračky od francouzského výrobce Smoby a německého BIG spolu barevně a designově ladí, ozdobí a rozveselí každý dětský pokojíček. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné aktivity s didaktickým chodítkem pro rozvoj kognitivních schopností, jemné motoriky a logického myšlení. Originální nočník s motivem autíčka pomůže dětem získat toaletní návyky, přičemž je vybaven klaksonem se zvukem. Hračky v plné míře podporují rozvoj dětské fantazie a představivosti.

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odnímatelným tabletem od 12 měsíců

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky širokému rozestupu kol je chodítko velmi stabilní, kolečka jsou vybavena tlačítky s funkcí brzdění, čímž je zaručena bezpečnost dítěte. Ergonomické držadlo je ve výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opřít, získává při chození pocit jistoty a sebevědomí.

V přední části chodítka se nachází tablet s 8 didaktickými funkcemi, který lze z chodítka snadno vyjmout a používat samostatně. Vaši nejmenší se tak mohou těšit na třídění kostek podle tvarů a barev, uzamykatelná dvířka, zrcátko, posouvatelnou berušku se zvukem cric-crac, mechanický klakson a různé pohyblivé části, které prověří šikovnost dítěte. Tablet lze díky rukojeti snadno přenášet, rodiče jej dětem mohou brát na výlety či návštěvy. Chodítko po vyjmutí didaktického tabletu poslouží dítěti i jako praktický kočárek pro panenku nebo oblíbeného plyšáka. Rozměry chodítka jsou 50*43*47 cm.

Nočník autíčko Baby Loo Grey BIG s volantem a klaksonem od 18 měsíců

Naučte své dítě chodit na nočník díky originálnímu nočníku ve tvaru autíčka Baby Loo s otočným volantem a funkčním klaksonem, který vydává zvuk. Nočník BIG v podobě šedého autíčka má ergonomicky tvarovaný sedák a vysokou opěrku zad, takže dítě je ve stabilizované podobě i během delšího sezení na nočníku. Rozptýlení mu poskytne modrý volant, který lze otáčet do stran a po vykonání potřeby vás dítě může jednoduše zavolat zatroubením na klakson. Nočník je ozdoben nálepkami, díky čemuž připomíná skutečné závodní autíčko.

Díky hluboké míse se z nočníku nic nedostane a rodiče mají usnadněnou práci při čištění. Mísa nočníku se dá vyjmout ze samotného stojanu, takže manipulace s nočníkem BIG je mnohem jednodušší, než kdybyste měli balancovat s velkým nemotorným nočníkem. Jelikož si značka BIG dává záležet na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou zdravotně nezávadné a recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*43*47 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.