Set didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 Little a kuchyňka Smoby s jídelním koutkem pro panenku

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 a kuchyňka s jídelním koutkem pro panenku představují fantastickou soupravu, se kterou si zahrají všechny děti od 12 měsíců. Hračky v setu od francouzských výrobců Smoby a Écoiffier zabaví chlapce a dívky na dlouhá léta, vyznačují se nádherným designem. Vaši nejmenší se mohou těšit na zábavné funkce, které přímo rozvíjí jejich motoriku, kognitivní schopnosti a logické myšlení. Stylová kuchyňka s jídelním koutkem pro panenku přinese holčičkám, které si rády hrají na maminky, spoustu realistických zážitků.

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odnímatelným tabletem od 12 měsíců

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky širokému rozestupu kol je chodítko velmi stabilní, kolečka jsou vybavena tlačítky s funkcí brzdění, čímž je zaručena bezpečnost dítěte. Ergonomické držadlo je ve výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opřít, získává při chození pocit jistoty a sebevědomí.

V přední části chodítka se nachází tablet s 8 didaktickými funkcemi, který lze z chodítka snadno vyjmout a používat samostatně. Vaši nejmenší se tak mohou těšit na třídění kostek podle tvarů a barev, uzamykatelná dvířka, zrcátko, posouvatelnou berušku se zvukem cric-crac, mechanický klakson a různé pohyblivé části, které prověří šikovnost dítěte. Tablet lze díky rukojeti snadno přenášet, rodiče jej dětem mohou brát na výlety či návštěvy. Chodítko po vyjmutí didaktického tabletu poslouží dítěti i jako praktický kočárek pro panenku nebo oblíbeného plyšáka. Rozměry chodítka jsou 50*43*47 cm.

Kuchyňka s jídelním koutkem pro panenku Nursery Écoiffier 11 doplňků s chladničkou a mixérem od 18 měsíců

Kuchyňka s jídelním koutkem pro panenku z kolekce Nursery od francouzského výrobce Écoiffier představuje nádherný dárek pro všechny děti a zejména holčičky od 18 měsíců. Kuchyňka v tyrkysovo-oranžové barevné kombinaci nabídne malým maminkám vše potřebné pro péči o jejich oblíbenou panenku. Kuchyňka je vybavena chladničkou, mikrovlnkou, dřezem a 4 poličkami s úložným prostorem. V bohaté sadě 10 doplňků se nachází kojenecká láhev, konzerva Lactilou, modrý talířek se lžičkou a vidličkou, oranžový BIO jogurt a kuchyňský mixér s odměrnou nádobou a 2 nástavci na míchání. 

Holčičky se s kuchyňkou zabaví na dlouhá léta, získají realistické zážitky při hře na maminky. Naučí se své panence ohřívat mlíčko, připravovat výživu a nakrmí ji v jídelním koutku s oranžovým sedátkem s opěrkou, díky které panenka sedí stabilně. Hra dítěte s panenkou rozvíjí v dětech kognitivní a motorické schopnosti. Děti rády předstírají, že je jejich panenka skutečná a poskytují jí každodenní péči. Napodobují tak své rodiče, získávají pocit zodpovědnosti a sebevědomí. Panenka není součástí balení.

Smoby je přední francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Francouzský výrobce Écoiffier vyrábí prvotřídní plastové hračky již několik desetiletí, neobsahují škodlivé látky, jsou bezpečné pro vaše nejmenší.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*43*47 cm
Rozměry balení50*18*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.