Set didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 Little a kuchyňka Smoby s vkládacími kostkami

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 a kuchyňka s vkládacími kostkami zaujmou všechny děti již od 12 měsíců. Didaktické hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Francouzské hračky Smoby v prvotřídní kvalitě byly navrženy s cílem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné funkce, které přímo rozvíjejí jejich kognitivní schopnosti a logické myšlení. Díky kuchyňce si zahrají i na kuchaře, nádherné barvy s veselými motivy podporují jejich fantazii a představivost.

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odnímatelným tabletem od 12 měsíců

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky širokému rozestupu kol je chodítko velmi stabilní, kolečka jsou vybavena tlačítky s funkcí brzdění, čímž je zaručena bezpečnost dítěte. Ergonomické držadlo je ve výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opřít, získává při chození pocit jistoty a sebevědomí.

V přední části chodítka se nachází tablet s 8 didaktickými funkcemi, který lze z chodítka snadno vyjmout a používat samostatně. Vaši nejmenší se tak mohou těšit na třídění kostek podle tvarů a barev, uzamykatelná dvířka, zrcátko, posouvatelnou berušku se zvukem cric-crac, mechanický klakson a různé pohyblivé části, které prověří šikovnost dítěte. Tablet lze díky rukojeti snadno přenášet, rodiče jej dětem mohou brát na výlety či návštěvy. Chodítko po vyjmutí didaktického tabletu poslouží dítěti i jako praktický kočárek pro panenku nebo oblíbeného plyšáka. Rozměry chodítka jsou 50*43*47 cm.

Didaktická kuchyňka pro nejmenší Cooky Kitchen Little Smoby s kostkami a nádobím do kuchyňky od 18 měsíců

Didaktická kuchyňka pro nejmenší Cooky Kitchen z edice Little Smoby je fantastická hračka pro chlapce a dívky již od 18 měsíců. Nadčasová kuchyňka v jemných pastelových barvách s obrázky zvířátek okouzlí děti na první pohled, už od útlého věku si mohou vyzkoušet hru na povolání kuchařů. Kuchyňka je vybavena kompletní sadou 25 doplňků, mezi kterými děti najdou skleničky, talířky, šálky, lžičky, vidličky, nožíky, pánev, hrnec s poklicí, solničku se zvukem cric-crac, kapsle do kávovaru (káva/mléko/čokoláda), a 4 didaktické kostky pro všestranný rozvoj vašich dětí.

V centrální části kuchyňky je umístěna varná deska, kávovar a v nejvyšší části jsou na digestoři umístěny zvukové hodiny s mechanickým zvukem cric-crac, které zobrazují čtyři různá zvířátka. Kuchyňka nabízí dostatek úložného prostoru. Didaktické kostky pomohou nejmenším dětem se zlepšením jemné motoriky a rozpoznáváním různých tvarů a barev. Vhazováním kostek do správných otvorů nabývají sebevědomí, rozvíjejí si logické myšlení a prostorové vnímání. Rozměry kuchyňky jsou 65*35*85 cm, výška pracovní plochy je 41 cm.

Smoby je přední francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*43*47 cm
Rozměry balení50*18*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.