Set didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker Little a kostka Explor Cube Smoby pro jemnou motoriku se zvukem

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočárek 3v1 a kostka Explor Cube se zvukem přinesou dětem od 12 měsíců při hře spoustu radostných chvil. Didaktické hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Francouzské hračky Smoby ve špičkové kvalitě byly navrženy s cílem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na spoustu zábavných funkcí, které přímo rozvíjejí jejich kognitivní schopnosti a logické myšlení, nádherné barvy s veselými motivy podporují jejich fantazii a představivost.

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odnímatelným tabletem od 12 měsíců

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky širokému rozestupu kol je chodítko velmi stabilní, kolečka jsou vybavena tlačítky s funkcí brzdění, čímž je zaručena bezpečnost dítěte. Ergonomické držadlo je ve výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opřít, získává při chození pocit jistoty a sebevědomí.

V přední části chodítka se nachází tablet s 8 didaktickými funkcemi, který lze z chodítka snadno vyjmout a používat samostatně. Vaši nejmenší se tak mohou těšit na třídění kostek podle tvarů a barev, uzamykatelná dvířka, zrcátko, posouvatelnou berušku se zvukem cric-crac, mechanický klakson a různé pohyblivé části, které prověří šikovnost dítěte. Tablet lze díky rukojeti snadno přenášet, rodiče jej dětem mohou brát na výlety či návštěvy. Chodítko po vyjmutí didaktického tabletu poslouží dítěti i jako praktický kočárek pro panenku nebo oblíbeného plyšáka. Rozměry chodítka jsou 50*43*47 cm.

Didaktická kostka Explor Cube Little Smoby pro jemnou motoriku 5 stran a 13 funkcí se zvukem od 12 měsíců

Didaktická kostka Explor Cube Little od francouzského výrobce Smoby představuje multifunkční hračku pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže všestranně se rozvíjet. Originální kostka v jemných pastelových barvách je vyrobena z prvotřídního plastu se sametově jemným povrchem, takže si s ní bezpečně zahrají kluci i holky. Těšit se mohou na 13 aktivit, při kterých si procvičí jemnou motoriku, logické myšlení a rozvíjejí si také fantazii a představivost.

Kostka je vybavena 5 herními stranami, na kterých se nacházejí otvory pro 4 vkládací kostky se zvířátky, hra s kroužky, kolečko s lopatkami, otáčecí válec a květ, ozubená kola, otáčecí koala, hra na schovávanou se želvou, či beruška s mechanickým zvukem crick-crick. Děti se při hře s didaktickou kostkou učí rozeznávat i různé struktury povrchů, rozeznávat jednotlivé barvy a zvuky. Didaktická kostka je vybavena i praktickými dvířky, ze kterých lze vkládací kostky snadno vyjmout. Rozměry didaktické kostky jsou 29*28*40 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*43*47 cm
Rozměry balení50*18*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.