Set didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 Little a houpačka Slon Smoby s pohyblivýma ušima

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočárek 3v1 a houpačka Slon s pohyblivýma ušima připraví dětem od 12 měsíců spoustu radostných zážitků. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Hračky od francouzského výrobce Smoby a německého BIG dokážou hravým způsobem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné aktivity s didaktickým chodítkem pro rozvoj kognitivních schopností, jemné motoriky a logického myšlení. Houpačka s motivem slona jim přinese příjemný relax po každé hře a podporuje rozvoj jejich fantazie a představivosti.

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odnímatelným tabletem od 12 měsíců

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky širokému rozestupu kol je chodítko velmi stabilní, kolečka jsou vybavena tlačítky s funkcí brzdění, čímž je zaručena bezpečnost dítěte. Ergonomické držadlo je ve výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opřít, získává při chození pocit jistoty a sebevědomí.

V přední části chodítka se nachází tablet s 8 didaktickými funkcemi, který lze z chodítka snadno vyjmout a používat samostatně. Vaši nejmenší se tak mohou těšit na třídění kostek podle tvarů a barev, uzamykatelná dvířka, zrcátko, posouvatelnou berušku se zvukem cric-crac, mechanický klakson a různé pohyblivé části, které prověří šikovnost dítěte. Tablet lze díky rukojeti snadno přenášet, rodiče jej dětem mohou brát na výlety či návštěvy. Chodítko po vyjmutí didaktického tabletu poslouží dítěti i jako praktický kočárek pro panenku nebo oblíbeného plyšáka. Rozměry chodítka jsou 50*43*47 cm.

Houpačka Slon BIG s pohyblivýma ušima od 12 měsíců

Houpačka Slon představuje výborný dárek pro všechny děti od 1 do 5 let. Je provedena v krásné barevné kombinaci šedé a modré. Má ergonomicky tvarované oranžové sedátko, na kterém děťátko sedí pohodlně a neunaví se ani po dlouhých chvílích houpání. Houpačka pro děti má veselý tvar slona s pohyblivýma ušima, které zároveň slouží jako držadla. Celková délka houpačky je 85 cm a její celková výška je 50 cm. Houpačka je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, který je odolný, pevný a zároveň jemný k dětským ručkám. Je určena pro děti s maximální váhou 50 kg.

Díky svému tvaru je houpačka stabilní a poskytuje dětem bezpečnou zábavu. Je jako stvořená k houpání v zahradě, ale má praktické rozměry a hodí se i do každého dětského pokojíčku. Houpačka má hmotnost 4,9 kg, takže se dá bez problémů přenášet z pokoje na zahradu či v kufru auta, aby ji děťátko mělo všude s sebou. BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*43*47 cm
Rozměry balení50*18*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.