Set didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 Little a garáž Smoby 3patrová s výtahem a autíčkem s helikoptérou

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker a 3patrová garáž s výtahem, autíčkem a helikoptérou představují skvělou sadu hraček pro děti již od 12 měsíců. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Francouzské hračky Smoby ve špičkové kvalitě dokážou hravým způsobem rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné aktivity, které přímo rozvíjí jejich kognitivní schopnosti a logické myšlení. Díky patrové garáži s dopravními prostředky si děti zahrají i na řidiče, naplno využijí svou fantazii a představivost.

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odnímatelným tabletem od 12 měsíců

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky širokému rozestupu kol je chodítko velmi stabilní, kolečka jsou vybavena tlačítky s funkcí brzdění, čímž je zaručena bezpečnost dítěte. Ergonomické držadlo je ve výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opřít, získává při chození pocit jistoty a sebevědomí.

V přední části chodítka se nachází tablet s 8 didaktickými funkcemi, který lze z chodítka snadno vyjmout a používat samostatně. Vaši nejmenší se tak mohou těšit na třídění kostek podle tvarů a barev, uzamykatelná dvířka, zrcátko, posouvatelnou berušku se zvukem cric-crac, mechanický klakson a různé pohyblivé části, které prověří šikovnost dítěte. Tablet lze díky rukojeti snadno přenášet, rodiče jej dětem mohou brát na výlety či návštěvy. Chodítko po vyjmutí didaktického tabletu poslouží dítěti i jako praktický kočárek pro panenku nebo oblíbeného plyšáka. Rozměry chodítka jsou 50*43*47 cm.

Garáž 3patrová Grand Garage Little Smoby s výtahem automyčkou a auto s helikoptérou od 18 měsíců

Patrová garáž Grand Garage Little představuje vynikající dárek pro všechny děti a zejména kluky od 18 měsíců. Dětská garáž pro autíčka má 3 patra, která jsou propojena klasickou silnicí a také praktickým autovýtahem s mechanickým ovládáním. Děti se mohou těšit na spouštěcí rampy, různé dopravní značky, automyčku a dráhu pro helikoptéru ve vrchní části. Skvělou součástí garáže je i praktický úložný box v přízemí, do kterého si děti mohou pokládat svá autíčka nebo jiné drobnosti. Designová garáž v modrém pastelovém provedení působí realisticky, je vyrobena z pevného a kvalitního plastu, takže dětem vydrží dlouhá léta. V balení se nachází také 1 autíčko a 1 helikoptéra.

Hra s autíčky a parkovací garáží pomáhá s všestranným rozvojem dítěte. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Při hře s více dětmi si zlepšují i komunikační dovednosti, rychleji se socializují a získávají nové kamarády. Rozměry garáže jsou 62*60*43 cm, vejde se do každého dětského pokojíčku.

Smoby je přední francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*43*47 cm
Rozměry balení50*18*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.