Set didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 Little a garáž Smoby s automyčkou a kufřík na nářadí s autíčky

Popis produktu

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 s garáží a kufříkem s autíčky představují vynikající sadu hraček pro děti již od 12 měsíců. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Francouzské hračky Smoby v nejvyšší kvalitě dokážou hravým způsobem rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné aktivity, které přímo rozvíjí jejich kognitivní schopnosti a logické myšlení. Díky stylovým autíčkům a garáži si děti zahrají i na řidiče a závodníky, naplno využijí svou fantazii a představivost.

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3in1 Little Smoby s odnímatelným tabletem od 12 měsíců

Didaktické chodítko a kočárek Trotty Walker 3v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky širokému rozestupu kol je chodítko velmi stabilní, kolečka jsou vybavena tlačítky s funkcí brzdění, čímž je zaručena bezpečnost dítěte. Ergonomické držadlo je ve výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opřít, získává při chození pocit jistoty a sebevědomí.

V přední části chodítka se nachází tablet s 8 didaktickými funkcemi, který lze z chodítka snadno vyjmout a používat samostatně. Vaši nejmenší se tak mohou těšit na třídění kostek podle tvarů a barev, uzamykatelná dvířka, zrcátko, posouvatelnou berušku se zvukem cric-crac, mechanický klakson a různé pohyblivé části, které prověří šikovnost dítěte. Tablet lze díky rukojeti snadno přenášet, rodiče jej dětem mohou brát na výlety či návštěvy. Chodítko po vyjmutí didaktického tabletu poslouží dítěti i jako praktický kočárek pro panenku nebo oblíbeného plyšáka. Rozměry chodítka jsou 50*43*47 cm.

Garáž s automyčkou First Garage Little Smoby heliport s výtahem a benzinovou pumpou s 1 autíčkem od 18 měsíců

Garáž s automyčkou First Garage Little od francouzského výrobce Smoby je vynikající hračka pro chlapce a dívky od 18 měsíců. Garáž v jemných pastelových barvách nabídne malým řidičům benzinovou pumpu pro natankování a také automyčku, ve které autíčko dokonale vyčistí. Garáž pro autíčka má 2 patra, která jsou spojena výtahem a také nechybí ani spouštěcí rampa, po které se autíčko spustí na zem. Garáže jsou vybaveny parkovacími místy, ve spodní části se nachází také prostor pro technický servis autíčka. Střecha garáže je vybavena také přistávací plochou pro helikoptéry.

Hra s autíčky a parkovací garáží pomáhá rozvíjet schopnosti a dovednosti dítěte již od útlého věku. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozměry garáže jsou 56*29*32 cm. Součástí garáže je 1 modré autíčko s oblými tvary.

Kufřík na nářadí s autíčky Vehicles Little Smoby tři zvířátka dopravní prostředky od 12 měsíců

Dětský kufřík na nářadí Vehicles Little od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny děti a zejména kluky od 12 měsíců. Kufřík v nádherném modrém pastelovém provedení s oblými tvary obsahuje 3 autíčka s podobou zvířátek – 2 osobní auta a 1 hasičské autíčko. Kufřík je vybaven praktickou rukojetí, přizpůsobenou pro malé dětské ruce a je vyroben z odolných a pevných plastových materiálů, jeho povrch je sametově jemný na dotek. Díky této skvělé sadě hraček si děti zahrají hry na opraváře a novými modely si mohou doplnit svou sbírku autíček a zahrát si na závodníky.

Smoby je přední francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*43*47 cm
Rozměry balení50*18*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.