Set domeček Máša a medvěd Pretty Smoby a skluzavka Máša a medvěd Toboggan XS 90 cm s vodou od 24 měsíců

Popis produktu

Set jedinečných hraček s motivem z oblíbené pohádky Máša a medvěd sestává z dětského domečku Máša a medvěd Pretty se zasouvací okenicí a dětské skluzavky Toboggan XS Máša a medvěd od francouzského výrobce hraček Smoby. Domeček a skluzavka jsou provedeny v příjemných barevných odstínech a vzájemně se barevně i designově ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Hračky udělají radost holčičkám a chlapcům od 2 let. Set kvalitních a pro hru dětí bezpečných hraček je krásným doplňkem na dvůr či zahradu, se kterým se děti zabaví dlouhou dobu. Set dětského domečku Máša a medvěd Pretty a dětské skluzavky Toboggan XS Máša a medvěd potěší všechny děti dvojnásobně a vy zároveň ušetříte.

Dětský domeček Máša a medvěd Pretty Smoby se zasouvací okenicí od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný pohádkový domeček do zahrady pro všechny dívky a chlapce od 2 let, ale rády si v něm zahrají a větší děti. Zahradní domeček má originální design, který byl inspirován nejnovějšími trendy v architektuře. Bílo-žlutá barva stěn domečku s hnědými detaily se krásně hodí do každé zahrady nebo dvora. Celý dětský domeček je laděn v příjemných přírodních odstínech. Rozměry dětského zahradního domečku jsou 127*98*111 cm, jeho celková výška je 127 cm. Stěny domečku jsou dotvořeny reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Díky hmotnosti více než 12 kg stojí stabilně na zemi a díky dvojitým plastovým stěnám odolává vlivům počasí.

Domeček Smoby má jedinečnou vlastnost: obsahuje anti UV filtr, který chrání plastový materiál před škodlivými účinky slunečního záření. Barvy jsou proto zářivé a vypadají jako nové dlouhá léta. Domeček pro děti Máša a medvěd sestavíte i rozložíte velmi jednoduchým způsobem. Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Zahradní domeček pro děti má jedinečnou zasouvatelnou okenici na okénku v hnědé barvě. Dvířka do domečku mají rozměry 91*42 cm. Poloviční dveře jsou vysoké 49 cm. Dětský domeček Pretty má střechu hnědé barvy s imitací střešní krytiny. Při hře s domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Hra v domečku podněcuje fantazii dětí.

Skluzavka pro děti Máša a medvěd Smoby Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 2 let

Skluzavka Smoby Toboggan XS Máša a medvěd je krásná dětská skluzavka, která má motiv známé pohádky Máša a medvěd, kterou milují děti na celém světě, proto této skluzavce pro dívky a chlapce od 2 let určitě neodolá žádné děťátko. Plocha na klouzání dětské skluzavky je 90 cm. Zajímavostí skluzavky Máša a medvěd je otvor na vodu, na který se dá napojit hadice a po skluzavce pak stéká voda jako na toboganu a děti se mohou klouzat rovnou do svého bazénku. Samozřejmostí dětské skluzavky Smoby je její bezpečnost a ergonomický tvar, aby se na ní klouzaly pohodlně. Plastový povrch skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Bezpečnost zvyšuje protiskluzová úprava na schůdcích. Dá se na ni vyjít i bosýma a mokrými nohama, nehrozí riziko uklouznutí.

Skluzavka s pohádkovým motivem nezbedného děvčátka Máši a jejích přátel je proto zaručeně správnou volbou pro každé dítě. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její šířka je 38 cm a délka od žebříku k místu doklouznutí je 125 cm. Skládání skluzavky je velmi jednoduché, dá se snadno sestavit i rozložit. Je malých rozměrů a proto nezabírá mnoho místa, můžete ji svým dětem sbalit i do kufru auta a vzít si ji na výlet k vodě. Také se bude pěkně vyjímat v dětském pokojíčku. Hrany na skluzavce jsou zaoblené, aby bylo děťátko chráněno. Nosnost skluzavky je 20 kg. Další vynikající vlastností skluzavky je UV filtr, který chrání před slunečním zářením. Právě díky tomuto UV filtru zůstane vaše skluzavka Toboggan XS krásná a zářivá dlouhá léta. Skluzavka Máša a medvěd je odolná a velmi kvalitní, bude ji milovat každé dítě. Je to jedna z nejoblíbenějších letních hraček do zahrady a navíc má i velmi stylový pohádkový design v hnědo-oranžové barvě.

Hračky od francouzského výrobce Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domečku a klouzání na skluzavce je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a vysoké kvalitě materiálu. Značka Smoby je zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády. Dětský set hraček – skluzavky Toboggan XS Máša a medvěd a domdčku Máša a medvěd Pretty se zasouvací okenicí potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou. Splňte sen dětem a dopřejte jim radost ze hry během letních dnů.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu127*111*98 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost12,50 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...